• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çeyiz Malzemeleri Firmaları. En Yakın Çeyiz Malzemeleri Firmaları | Birmilyonnokta

Çeyiz Malzemeleri firmaların listesi. Bu sayfada Çeyiz Malzemeleri firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Çeyiz Malzemeleri Firmaları

Göznuru İğne Oyalarım

Düğün ve Evlilik


Göznuru İğne Oyalarım , Balıkesir'de iğne oyaları ,havlu kenarları , namaz başört&uum

Burak Mefruşat Ankara

Düğün ve Evlilik


Patikçi Güzeli

Düğün ve Evlilik


  Patikçi Güzeli;  bugün her şey mükemmel olmalı dediğinizde yanını

Aşkım Çeyiz Ev Güzellik Tasarım

Düğün ve Evlilik


Sizlere sunduğumuz geniş çeşitlerimizle senelerdir adımıza yakışır şekilde üretimimize devam ediyoru

eda çeyiz

Düğün ve Evlilik


Siz degerli müşterilerimize; Kişiye özel tasarım hizmetlerinin tamamı verilmektedir.

Çorum Burak Mefruşat

Düğün ve Evlilik


EREN GİPUR

Düğün ve Evlilik


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kalite yaklaşımı ile sizlere en iyi şekilde hizmet

Elit Moda Gelinlik

Düğün ve Evlilik


ELİT MODA GELİNLİK OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ

AYZE ÇEYİZ

Düğün ve Evlilik


Sizlere sunduğumuz geniş çeşitlerimizle senelerdir adımıza yakışır şekilde üretimimize

Yaşar Tekstil

Düğün ve Evlilik


  Yaşar tekstil 2000 yılında, 20 yıllık otel işletmeciliği ve otel tekstili konusunda deneyi

Deniz Çeyiz

Düğün ve Evlilik


Sofra Takımları

Düğün ve Evlilik


MİSYONUMUZ - Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,- Çalışanlarımızın tatmini ve

MARAŞEL HOMES YÖRESEL EV İŞLEMELERİ MAĞAZASI

Düğün ve Evlilik


Maraşel Home Hakkında Maraş El Home 1993 yılında Kahramanmaraş'ta kurulan ilk çeyiz firm

Arya Tekstil

Düğün ve Evlilik


Arya Tekstil olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir şekilde öz

HANZADE ÇEYİZ-KINA-SÖZ ORGANİZASYON

Düğün ve Evlilik


Hanzade Çeyiz-Söz-Kına Organizasyonu olarak Şehzadeler ve Manisa çevresinde b&uu

Nisa Binbir Cesit

Düğün ve Evlilik


NİSA BİNBİR ÇEŞİT Siz değerli müşterilerimize niza binbir çeşit olarak; kozmetik

Eltiler Kişiye Özel Tasarım Çeyiz

Düğün ve Evlilik


RESMİ BİR FİRMADIR .Firmamız hiçbir ürününde boya baskı keçe bulunmakt

CEY-RA ÖRGÜ BUTİK

Düğün ve Evlilik


  Ve evet sizi mutlu etmeyi seviyoruz  :)   Sevdiklerimizi mutlu etmek, hayatınıza r

GELİNCİK ÇEYİZ EVİ

Düğün ve Evlilik


    BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ :)     İNSTAGRAM :ge

Salmaz Çeyiz ve Yorgan Dikim Evi

Düğün ve Evlilik


SALMAZ ÇEYİZ, MANAVGATTA KIRLENT SATIŞI, OTEL TEKSTİLİ, NEVRESİM TAKIMLARIMIZ, SİLİKON İMALA

Hümanın Renkli Yumakları

Düğün ve Evlilik


Hümanın Renkli Yumakları  ;  bugün her şey mükemmel olmalı dediğinizd

Uğurlu Tasarımım

Düğün ve Evlilik


   Firmamız, ev, tekstil, çeyiz, çeyiz seti ürünlerini tük

Katre Sanat

Düğün ve Evlilik


Merkezi İstanbul'da bulunan Katre Kadın Emeği Derneği'nce başlatılan proje kapsamında 81 ildeki kadı

Selma Çeyiz

Düğün ve Evlilik


Hüner Çeyiz

Düğün ve Evlilik


  Çeyiz sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müş

Çeyizcim Home

Düğün ve Evlilik


Çeyiz sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşteriler


Düğün Öncesi Çeyiz Malzemeleri Alışverişi

Düğünler, genç çiftlerin yeni bir yuva kurmak için attıkları en önemli adımlardır. Bu amaçla salon tutulmasından davetiye bastırılmasına, düğün alışverişleri yapılmasından çeyiz alışverişleri yapılmasına kadar birçok farklı noktada yapılacak işler vardır. Uzun ve yorucu bir süreç olan bu dönemde hem aileler hem de çiftler büyük bir yorgunluk ve maliyeti üstlenirler. Bu maliyetler içerisinde yeni kurulacak ailenin evinde kullanılacak tüm eşyalar için çeyiz malzemeleri hazırlanması gerekir. Bu malzemeler dahilinde bayanların önem verdiği farklı konumdaki onlarca çeşit bulunur. Bu çeşitler arasında tekstil ürünleri ve mutfak gereçleri gibi türler büyük bir yer tutar.

Düğün öncesi yapılan bu alışverişlerde farklı  sektörlerde üretilen birçok ürünün satın alınması gerekir. Bu ürünlerin satın alınması için toplu bir şekilde uygun fiyatlarla satış yapan çeyizci mağazaları ve işletmeleri bulunur. Bu işletmelerde mutfaklarda kullanılan tabak, bardak,çatal, kaşık, tencere ve diğer mutfak ürünleri gibi çeşitler ile evlerde kullanılan birçok farklı tekstil ürünü satışı yapılır. Genel olarak bu alışveriş için yapılan listelerde çok fazla sayıda kalem bulunur. Tüm bu alışverişlerin yapılmasında aileler tarafından en uygun fiyatlarla alışveriş yapılabilecek işletmeler seçilir.

Evlerde farklı kullanım noktaları için temin edilen çeyiz malzemeleri arasında bulunan tüm ürünlerin satın alınması için ayrı ayrı birçok işletme üzerinden alışveriş yapılması yerine toplu bir şekilde tüm ürünlerin satışlarını yapan işletmelerde tercih edilebilir. Türkiye genelinde internet üzerinden de satış yapan işletmeler bulunduğu gibi şubeleri ile müşterilerine hizmet sunan işletmelerde bulunmaktadır.

Bu alışverişlerin yapılması noktasında tüm işletmeler ödeme noktalarında müşteriler için farklı avantajlar sağlarlar. Kimi zaman peşin ödeme yöntemlerinin kullanılabildiği işletmelerde bazen de kredi kartı yöntemi ile taksitli bir şekilde ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir. Bazı işletmeler satın alınan tüm ürünlerin teslimatını kargo yoluyla gerçekleştirildiği gibi kendi araçlarıyla da evlere teslim edebilirler. Bu farklı avantajlardan yararlanılması sayesinde düğün öncesi alışverişler daha kolay ve avantajlı bir şekilde yapılabilir. Bu noktada seçimlerin yapılması çiftlerin tercihlerine bağlı olarak değişir.

Yeni Evler İçin Mutfak Ve Banyo Çeyiz Malzemeleri

Yeni kurulacak bir ailenin evinde kullanacağı farklı çeşitlerde mutfak ve banyo malzemeleri ihtiyacı bulunur. Bu ürünler tekstil ürünleri içerisinden seçilebildiği gibi elektronik ürünler, seramik ürünler, cam ürünler ve plastik ürünler gibi birçok alternatife sahip olabilir. Banyolarda kullanılan ürünler arasında sabunluklar, aynalar, örtüler, lifler, havlular, bornozlar, klozet takımları, süslemeler ve askı ürünleri bulunabilir.

Çok geniş bir çerçevede ele alınan banyo ve mutfak ürünleri arasında dekoratif amaçlı olarak kullanılabilen ürünler bulduğu gibi direkt olarak gündelik kullanım için tercih edilen ürünler de bulunabilir. Örnek olarak evlerde kullanılacak havlular arasında banyo havluları, el havluları, ayak havluları, yer havluları, mutfak havluları ve misafir havluları gibi birçok çeşit vardır. Bu ürünlerin tamamının satın alınması amacıyla alışverişlerde kaliteli ve seçkin markalardan ürünler sunan çeyizci işletmeleri tercih edilir.

Banyolarda kullanıldığı gibi mutfaklarda da birçok farklı ürüne ihtiyaç duyulur. Mutfaklarda kullanılan ve yeni evli çiftlerin tercih edeceği ürünlerin arasında banyo ürünlerine göre çok daha fazla çeşit bulunur. Mutfak malzemeleri arasında yemek takımları, çatal, bıçak ve kaşık takımları, tavalar, tencereler, mutfak takımları, servis takımları, bardaklar, kahve takımları ve çay takımları gibi farklı malzemeler bulunur. Ayrıca yine mutfak ürünleri olarak kullanılan doğrayıcılar, çay makineleri, tost makinesi, elektrikli tencere, blender, mikser, kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi ve et makinesi gibi elektronik ürünlerde çeyiz malzemeleri arasında yer almaktadır.

Bu farklı ürünlerin temin edilmesi sırasında teker teker seçimler yapılarak fiyat hesaplamaları gerçekleştirilir. Bu fiyat hesaplamaları noktasında daha avantajlı bir liste elde edilebilmesi için en uygun fiyatlarla satış yapan işletmelerin seçilmesi gerekir. Bu çeyizci işletmeleri tüm banyo ve mutfak malzemelerini bir arada satabildikleri gibi ayrı ayrı ürün satışları da yapabilmektedirler. Bu işletmelerde yeni evlerin düzülmesinde evlilik adayı çiftler için farklı bir alternatif olarak çeyiz paketi ürünleri de sunulabilir. Sunulan bu paketlerde banyo ve mutfaklar için kullanılacak tüm ürünler bir arada bulunabileceği gibi fiyat noktasında da daha avantajlı bir alışveriş mümkün olur.

Çeyiz Alışverişleri İçin Ev Tekstili Firmaları

Evlilik adayı çiftler için alışveriş yapılması noktasında ev genelinde tüm alanlarda kullanılacak malzemelerin satın alınması için farklı hizmetler veren firmalara ihtiyaç duyulur. Bu firmalar arasında elektronik ürün satan firmalar, süs eşyaları satan firmalar, mutfak ürünleri satan firmalar ve ev tekstili firmaları bulunur. Bu firmalar evlilik öncesinde ev hazırlığı yapan çiftler için evlerinde kullanacakları tüm tekstil ürünleri açısından toplu bir şekilde hizmet sunan firmalardır. Hem internet üzerinden hem de mağaza şubeleri üzerinden satış yapabilen bu firmalar kendi ürünlerini pazarlayabildiği gibi belirli markaların ürünlerini de satışa sunabilmektedir.

Evlerde kullanılacak tekstil ürünleri arasında; banyo, mutfak, salon, misafir odası, yemek odası, yatak odası ve çocuk odası olmak üzere tüm bölgeler için farklı ürünler bulunur. Banyolarda kullanılan havlular, örtüler ve danteller için alternatifler sunan bu firmalar farklı tasarımlara ve kaliteli ürünlere sahiptir. Fabrikasyon ürünler veya el işi ürünler arasından tercih yapabilen gençler ürünlerde fiyat farklılıklarından ve kalite farklılıklarına göre seçim yaparlar.

Özellikle genç bayanlar tarafından evlerinin her noktasında tercih edilen dantel ürünlerinin alınmasında en kaliteli ürünleri sunan ev tekstili firmaları seçilmesi önemli bir noktadır. Dantel ürünleri evlerde yatak odalarında, salonlarda, sehpalar, vitrinler, masalar, tepsiler, koltuklar, banyo dolapları, mutfaklar, vestiyerler ve dekoratif noktalarda kullanılabilen ürünlerdir. Bayanlar bu ürünleri seçerken en ince ayrıntılara sahip ve şık görünümlü ürünleri tercih etmeye çalışırlar. Yine bu ürünler gibi iğne oyası türündeki ürünler ve dantelli pike takımları ve yatak örtüleri gibi ürünlerde bayanlar için önemli bir yere sahiptir.

Evlerde kullanılan tekstil ürünleri arasında yatak odaları ve çocuk odaları için seçilen farklı ürünler içinde en kaliteli ev tekstili firmaları tercih edilir. Bu firmalar odalarda kullanılan çarşaflar, hurçlar, nevresimler, yastık kılıfları ve yatak örtüleri gibi ürünler için kaliteli bir şekilde üretilmiş ve uygun fiyatlı ürünler sunarlar. Bu noktada farklı ürünler olarak yorgan, yastık, battaniye,yatak alezi, pike, kırlent ve minder gibi ürünlerde tekstil ürünleri arasında bulunurlar.

Diğer bir noktada evlerin en önemli ayrıntılarından biri olan tekstil ürünleri arasında perdelerde ayrı bir yere sahiptir. Evlerde kullanılacak perde seçimleri yapılırken genel olarak satın alınan veya kiralanan evin duvar renkleri, mobilya renkleri ve pencere ölçüleri dikkate alınır. Günümüzde tekstil ürünleri satan firmalar tarafından tül perdeler, dantel perdeler, güneşlikler, dekoratif perdeler, stor perdeler ve jaluzi perdeler gibi alternatifler sunulmaktadır. Bu perde türleri arasından evlerin mutfak, oturma odası, yatak odası,çocuk odası, misafir odası ve salon gibi bölümlerine en uygun şekilde perde seçimleri yapılır. Ayrıca perdeler çok farklı bütçelerle satın alınabileceği için bu noktada en uygun fiyatları sunan ev tekstili firmaları tercih edilmelidir.
Devamını Göster