• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pansiyonlar Firmaları. En Yakın Pansiyonlar Firmaları | Birmilyonnokta

Pansiyonlar firmaların listesi. Bu sayfada Pansiyonlar firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Pansiyonlar Firmaları

Villa Pansiyon

Turizm


Sapanca Albar Özel Kız Yurdu

Turizm


  Kız Öğrenci Evi olarak hizmet veren binamız 30 kişilik kapasiteye sahiptir. Öğrencilerim

Nisi Butik Otel

Turizm


Cunda Adası’nın kalbinde, eşsiz bir konuma sahip Nisi Otel, 1873 yılında inşa edilen Taksiyarhis Kil

Şirinler Pansiyon Otel

Turizm


NUR LOKANTA PANSİYON

Turizm


NUR LOKANTA PANSİYON   Firması olarak Elektrik ve Aydınlatma üzerine Uzun yılla

Tatilya Pansiyon

Turizm


HAKKINDA:Olympos Tatilya Pansiyon olarak; güler yüzlü ve tecrübeli kadromuz ile her zaman tertemiz o

Ümit Aile Pansiyonu

Turizm


Hatice Abla Apart Pansiyon Erdek Ocaklar

Turizm


*** OCAKLARDAKİ SICAK YUVANIZ ***   DAİRELERİMİZ 2 ADET (2+1) ve 3 ve 4 Kİ

JASMİNN PANSİYON

Turizm


Daha yolun başındayız...   ..,Sohbetinizle,beğeninizle,   sevginizle,desteğinizle,  

Sevim Pansiyon

Turizm


Sevim Pansiyon Erikli’ye gittiğinizde gözünüze ilk çarpan kalınacak yerlerden birisi de sevim pansiy

Elit Ege Pansiyon

Turizm


SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE  EN İYİ ŞEKİLDE KONAKLAMA HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ....

Rüya Pansiyon

Turizm


İmbat Pansiyon

Turizm


İmbat Yazın denizden karaya doğru esen rüzgar anlamındadır. Deniz ve Yeşilin bir arada olduğu Bozcaa

Kuzey Yıldızı Apart Otel

Turizm


Sahile Sıfır Güneşin Denizden doğup Denizden battığı spor kluplerinin kamp yapması vekonaklamasına u

Butik Apart Pansiyon

Turizm


Cennet Köyceğiz de cennetten bir köşe hazırladık. Hiç bir masraftan kaçınmayarak 3 suit 6 oda lüks a

Noyan Pansiyon

Turizm


Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,     Çanakkale ON SEKİZ MART &Uu

Golden Sea Pansiyon

Turizm


    Golden Sea Pansiyon olarak öncül amacımız severek ve büyük bir he

Çelikkaya Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

Turizm


Yurdumuzda 7/24 sıcak su hizmeti, odalarda wirelles sistemi ile sınırsız internet, çamaşırhane hızme

Emel Pansiyon

Turizm


HAKKIMIZDA    AKÇAKOCA’DA 30 SENEYI AŞKIN BIR SÜREDIR PANSIYON VE KONAK

İlker Soner Pansiyon

Turizm


Kumbağ'da denize sıfır tatil keyfi.  Pansiyonumuzda size uygun olabilecek 4 çeşit odamız bulun

İncir Apart Pansiyon

Turizm


Ergen Kız Öğrenci Yurdu

Turizm


Olympos Türkmen Pansiyon

Turizm


OLYMPOS TÜRKMEN PANSİYON,TAŞ PANSİYONLAR,BALAYI ÇİFTLERİNE PANSİYONLAR,KÖY KAHVALTISI ÇEŞİTLERİ,AHŞA

Başarır Pansiyon

Turizm


Otel ve Pansiyon sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşter

Kumla Uğur Pansiyon

Turizm


  Pansiyonumuz küçükkumlanın en güzel yerinde merkezde iskele meydanında

Deniz Kız ve Erkek Pansiyonu

Turizm


DENİZ KIZ PANSİYON OLARAK GÜVENİLİR KALİTELİ HİZMET VERMEKTEYİZ.     https://www.fac


Ev Rahatlığında Konaklama İçin Pansiyon İşletmeleri

İnsanlar kimi zaman yıl içerisinde iş hayatlarında oluşan stresi üzerlerinden atmak ve dinlenmek amacıyla tatile gidebilirler. Ayrıca bunun yanında tatil seyahatleri çok özel bir şekilde planlanmış geziler gibi de olabilir. Bunun dışında kimi zaman çalışılan iş yerlerinde gereken görevlendirmeler ve ticari işlemler için başka kentlere seyahat edilmesi de gerekebilir.

Bu gibi durumlarda seyahat edilen kentte konaklama yapılabilmesi için tercih edilen kurumlara konaklama işletmeleri adı verilir. Tercih edilen konaklama İşletmeleri arasında ekonomik olarak ve alınan hizmetlere göre tercih yapılırken oteller veya pansiyonlar seçilebilir. Bu işletmeler bulundukları kentte şehir merkezinde veya şehir dışında yol üzerlerinde otellere göre daha sakin ve küçük kapsamlı hizmetler sunarlar.

Tatil amaçlı olarak veya iş amaçlı olarak seyahat edilen kentlerde ev rahatlığında bir konaklama sağlamak için genel olarak tercih edilen konaklama işletmeleri pansiyonlar olmaktadır. Bu işletmeler otel işletmelerine göre farklı bir şekilde hizmet vermekte olan konaklama işletmeleridir. Temel yapılarında ev veya apartman olmaları ile birlikte konaklama amacıyla otel şeklinde düzenlenmiş yapılardır. Çoğunlukla bu kurumlarda müşterilere yatak ve dinlenme hizmeti verilirken kahvaltı ve akşam yemeği hizmetleri verilmeyebilir. Normal bir şekilde hizmet veren konaklama işletmeleri müşterilerine yatak, yemek ve sıcak su gibi klasik bir şekilde belirli hizmetleri sunarken, bu işletmeler belirtilen hizmetleri kısmen sunabilirler.

Genel olarak otel işletmelerine göre daha ucuz fiyatlarla çalışan bu kurumlar bazen ev sahipleri tarafından birebir olarak işletilebilir. Ev sahipleri evlerini oda oda düzenleyerek kentlerine yapılan ziyaretlerde konukların daha ekonomik ve pratik bir şekilde konaklayabilmesi için bu hizmetleri sunarlar. Bu işletmeler bir ev sıcaklığında çalışmaları sayesinde müşterileri için rahat ve sıcak bir ortam oluştururlar. Misafirler için gün boyunca dışarıda olduktan sonra gece vakitlerinde uyumak ve duş alabilmek için döndükleri oda hizmetleri sunarlar. İşletmelerde bazen sabah kahvaltısı verilebilirken bazı işletmelerde kahvaltı hizmeti de bulunmamaktadır. Aynı zamanda sabah kahvaltı servisi sunan işletmelerde öğlen yemeği ve akşam yemeği de verilebilir ve isteyen misafirler bu öğünleri de alabilir.

Özellikle tatil bölgelerinde ev sahipleri evlerinin odalarını kiraya vererek veya tamamen evlerini konaklama işletmesi gibi düzenleyerek tatilciler için uygun fiyatlı ve rahat bir konaklama sağlarlar. Bu şekilde hizmet veren ucuz pansiyonlar kaplıca bölgeleri, deniz kenarı küçük semtler ve tatil alanlarında birçok tatilci tarafından tercih edilen işletmelerdir. Bu işletmelerde klasik olarak müşteriler için standart oda hizmetleri ve kahvaltı hizmetleri sunulur. Ülkemizde genel olarak Akdeniz ve Ege bölgelerindeki sahil bölgelerinde bulunan bu işletmeler butik tarzlarda düzenlenmiş olmaları ve farklı dekorasyonları ile tatilciler için ilgi çekici ve estetik yapılarda olabilmektedir.

Güvenli Ve Temiz Erkek Pansiyonu Ve Kız Pansiyonu İşletmeleri

Üniversite eğitimi almak için yaşadığı şehir dışında bir kenti tercih eden öğrenciler için konaklama alınması noktasında tercih edilebilecek farklı işletmeler bulunmaktadır. Bu işletmeler kamu yurtları ve özel yurtlar olabileceği gibi özel olarak hizmet veren erkek pansiyonu işletmeleri de olabilmektedir. Bu işletmeler erkek öğrenciler için klasik konaklama işletmeleri gibi oda, kahvaltı, sıcak su, soğutma, ısıtma, televizyon ve mutfak hizmetleri sunarlar. Sadece erkeklerin konaklayabileceği bu işletmelerdeaylık olarak sabit ücretler ile uzun dönem konaklama yapılabileceği gibi kısa dönemli olarak konaklamalar yapılması da mümkündür. Bu işletmelerden hizmet alınması için ödenen ücretlere sabah kahvaltısı da dahil olmak üzere ücretsiz veya ücretli olarak öğlen yemeği ve akşam yemeği servisleri de sunulabilir.

Öğrenciler için üniversite öğretimleri süresince konaklama gerçekleştirilen erkek pansiyonu işletmeleri aynı zamanda öğrenci velileri için de büyük bir iç rahatlığı oluşturur. Bu işletmeler günlük olarak temizlenmeleri, öğrencilere rahat bir çalışma ortamı sağlayabilmeleri ve sağladıkları güvenlik koşulları sayesinde hem öğrenciler hem de veliler için avantajlı konumdadır. Ayrıca herhangi bir otel işletmesi veya farklı sınıflardaki lüks konaklama işletmelerinde kalınması yerine bu işletmelerde konaklama yapılması öğrenciler için bütçe noktasında da çok uygun olmaktadır. Özellikle kış aylarında ısınma noktasında sağladığı avantaj sayesinde bekar evi gibi ortamlara göre çok rahat ve konforlu bir konaklama sağlamaktadır.

Bayan öğrencilerin yabancı şehirlerde eğitim almaları durumunda konaklama yapacağı işletmeler aileleri tarafından birçok farklı kriter göz önünde bulundurularak özenle seçilirler. Bu noktada aileler tarafından çocukları için en çok dikkat edilen noktalardan birisi güvenli bir işletmede konaklama sağlanabilmektedir. Bu güvenlik olgusunun oluşturulabilmesi için konaklama işletmeleri hizmet sağlarken güvenlik sistemleri, güvenlik personelleri ve kamera sistemlerinden faydalanırlar. Bu sayede işletmelerde sorunsuz ve nitelikli bir güvenlik ortamı oluşturulabilir. Bu nedenle veliler tarafından çocuklarının konaklayacağı kız pansiyonu seçilirken bu özelliklere sahip olan işletmeler tercih edilir.

Bayan öğrencilerin konaklamasında en önemli noktalardan birisi de konaklama işletmelerinin yurt gibi hizmet vermeleri noktasında öğrenciler için oda, kahvaltı, akşam yemeği, temizlik, çalışma ortamı ve dinlenme ortamı gibi hizmetleri vermelerinde hijyen ve süreklilik sağlamalarıdır. Üniversite eğitimi verilen kentlerde kız pansiyonu hizmeti sunan işletmelerin hizmetlerini sürekli ve kaliteli bir şekilde vermeleri sayesinde öğrencilerin okul hayatlarının düzenli ve doğru bir şekilde ilerlemesini sağlarlar. Yoğun ders temposu ve sınav stresleri gibi öğrencileri etkileyen durumların yaşandığı zamanlarda bu işletmelerin sunmuş oldukları hizmetler sayesinde öğrenciler çok daha rahat bir şekilde eğitimlerine devam edebilmekte ve bir ev ortamında sağladıkları konaklama ile güvenli olarak eğitimlerini tamamlarlar.

Öğrenci Pansiyonu Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Öğrencilerin yerleşik olarak ikamet ettikleri şehirler dışında üniversite eğitimi veya ortaöğretim eğitimi alması için bu kentlerde güvenli ve temiz bir şekilde konaklayabilecekleri işletmelere ihtiyaçları bulunur. Bu işletmeler öğrenciler için özel olarak dizayn edilmiş ve gerekli imkanları sağlayan öğrenci pansiyonu işletmelerdir. Bu işletmelerin tercih edilmesi noktasında temizlik, güvenlik ve imkanlar açısından birçok nokta öğrenciler ve veliler tarafından göz önünde bulundurulmalıdır. Belirli kriterlere dikkat edilerek seçilen işletmeler sayesinde hem eğitim hayatı hem de gündelik hayat noktasında öğrenciler açısından rahatlık ve konfor elde edilir.

Öğrencilerin konaklama yapacağı öğrenci pansiyonu işletmeleri seçilirken dikkat edilmesi gereken noktaların başında yatak, banyo ve ortak alanlarda temizlik hizmetlerinin hijyenik bir şekilde verilmesi gelmektedir. Bu amaçla tercih edilen işletmeler, kiralama ve hizmet alma öncesinde gezilerek kontrol edilebilir. Bir sonraki nokta da işletmelerin tercih edilmesinde ucuz pansiyonlar seçilmesi hem öğrenciler hem de veliler için daha avantajlı olacaktır.

Çok yüksek fiyatlarla hizmet veren işletmeler yerine otellerde de konaklama yapılabileceği için fiyatlara da dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca bu işletmelerde 365 gün boyunca sıcak su, internet,ütü, çamaşır yıkama, televizyon ve sosyal ortam gibi imkanların bulunması öğrencilerin gündelik hayatlarında önemli bir noktadır.

Son noktada bu işletmelerde öğrenciler için sağlanan odaların içerdiği mobilyalar, oda büyüklükleri ve yaşam alanı şartları kontrol edilerek tercihler yapılmalıdır. Çok sıkışık olarak dizayn edilmiş ve mobilyaları kaliteli olmayan bir odada öğrenci için yaşam alanı da kısıtlı olacağından dolayı rahatsız bir ortam oluşur.
Devamını Göster