• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Promosyon Genel Firmaları. En Yakın Promosyon Genel Firmaları | Birmilyonnokta

Promosyon Genel firmaların listesi. Bu sayfada Promosyon Genel firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Promosyon Genel Firmaları

ymd tekstil üniforma reklam promosyon ajansı

Reklam


  ünüforma promosyon imalatı baskılı tşört imalatı baskılı iş elbiseleri imalat

Gülsoy Medikal Tekstil ve İş Elbiseleri

Reklam


  iş elbiseleri, ünüforma, itfaiye iş elbiseleri, medikal iş elbiseleri, hastane &ou

Ener Reklam Ltd. Şti.

Reklam


Oto Kokusu, Kutu Mendil, Islak Mendil, Islak Cep Mendili, Baskılı Balon, Metal Döküm Anahtarlık

Arsima Promosyon Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

Reklam


ARSİMA PROMOSYON :      Promosyon sektöründeki en iyi olmayı hedefleyerek y

Anıtkale Medikal Tekstil ve Promosyon Hizmetleri

Reklam


REFERANSLARIMIZ Sivas Özel Anadolu HastanesiNiksar Devlet HastanesiNarman Devlet HastanesiErzur

PLAKET DÜNYASI

Reklam


Sermayesi Dürüstlük ve Güven Olan   16 Yıllık İş Ortaklığımız için

BURSA ACİL KURYE

Reklam


1 yıldır hizmet vermekteyiz. www.facebook.com/BURSA-ACİL-KURYE-1657908617821805/?ref=ts&fref=ts

Sena Promosyon

Reklam


HakkımızdaSena PROMOSYON, 2012 yılı itibariyle Ramazan DEMİR tarafından kurulmuş olup promosyon piya

Asa Nikah Şekeri

Reklam


ASA NİKAH ŞEKERİ ; ELAZIĞ İLİNDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR HİZMET SUNMAK

Ayaz Promosyon Çanta

Reklam


Ayaz Çanta olarak promosyon çanta üretimi yapmaktayız. çanta se

imtex iş elbiseleri

Reklam


    karaman ilinde bulunan fimamız da kurumsal perakente siparişe göre toptan satı

Oğuz Tanıtım

Reklam


      Oğuz Tanıtım , Şirket tanıtım  ve Otel tüketim ürünlerinin

obuz promasyon grafik tasarım

Reklam


  Felsefemiz   Kuruluş ilkemizde; Ne sebeple olursa olsun sizlere vermiş olduğumuz gü

Mert Plastik

Reklam


Öncelikle MERT PLASTİK  olarak 25 yıllık deneyimin sizlere sunmuş olduğu katile ve hizmetten öt

TEDBİR İŞ ELBİSELERİ

Reklam


  TEDBİR İŞ ELBİSELERİ

STRAFOR TOP

Reklam


Strafor Top Shop Avm Süsleme Fuar, Kongre, Sempozyum, Reklam ve Show faaliyetlerinizde profesy

Noktalı Virgül Reklam Ajansı

Reklam


Noktalı Virgül Reklam Ajansıİhtiyacınız ister bir web sitesi, ister logo ve kurumsalkimlik tasarımı,

Als Promosyon

Reklam


Merhaba ;ALS Group olarak firmanızı müşterilerinize tanıtırken, müşteri ziyaretlerinizde ve fua

Karadeniz Ambalaj Plastik Tekstil San Tic Ltd şti

Ambalaj


  İstanbul Küçükçekmecede big bag kesim hizm

Öztürk Çanta

Reklam


2005 yılında İstanbul Zeytinburnu'nda faaliyete başlayan işyerimiz Öztürk Çanta adı altında faa

demir şapka promosyon

Reklam


  promosyon ürünleri, reklam ürünleri, bujiteri ve butik, bujiteri toptan

Samsun Promosyon

Reklam


özdemir iş elbiseleri

Reklam


      iş elbiseleri, promosyonlu iş elbeseleri, reklam elbiseleri, işçi elbis


Reklam Sektörü ve Promosyon Firmaları

Ticari hayat her geçen gün daha da zorlaşmaktadır ve Firmalar daha bilinir ve tanınabilir olmak için ciddi anlamda çaba sarf etmektedirler. Reklamın iyisi kötüsü yoktur sözünden de anlaşılacağı gibi firmalar için bilinirlik adına reklam çok önemli bir noktadır. Bu sebeple en küçük firmalardan devasa ölçekteki şirketlere kadar herkes bir takım reklam mecralarını kullanarak şirketlerinin ürün ve hizmet satışını artırmak ve kar marjını yükseltmek istemektedirler. Bu ortaya devasa bir reklam sektörü çıkartmış reklam sektörü de kendi içerisinde alternatif uygulamalar ve hizmetler sunan bir takım firmalarla desteklenmiştir.Reklam ürünleri şirketin sunmuş olduğu hizmet ve ürüne göre yüzlerce çeşitte olabilmektedir.

Reklamcılık alanında boy gösteren firmalar hayal gücünü ve yaratıcılığı ön plana koymak zorundadırlar. bunun tabii neticesi olarak ülkemizde ve dünyada son yıllarda promosyon ürünleri reklamcılık anlamında oldukça başarılı bir konsepttir. Televizyonlarda, gazetelerde, görsel ve sanal mecralarda yüzbinlerce reklam bombardımana tutulan birey bu reklamların çok azını hatırlayabilmekte bu da reklamın hitap ettiği hedef kitleye doğru bir şekilde verilmediğini göstermektedir.Ancak promosyon firmaları çok farklı bir reklam mecrasına dönüşmüş ve nokta atışı reklamcılık anlayışını ticari hayatın merkezine sokmuşlardır.

Kelime anlamı özendirme olan promosyon bir firmanın veya ticari işletmenin ücretsiz olarak müşterilerine veya hedef kitlesinde bulunan kişilere sunmuş olduğu hediyelerdir. İnsan fıtratı gereği ücretsiz olarak aldığı her şeyden mutlu olmakta bu sebeple de hediyeleri sevmektedir. İnsan psikolojisini iyi çözümlenmiş olan reklam firmaları promosyon adı altında bilinçaltına direkt olarak iletilen bu reklam yöntemini keşfetmiştir. Bu yöntemle diğer reklam yöntemlerini nazaran nokta atışı bir mesaj gönderimi vardır. Çünkü reklam ürünleri genel olarak sergilendiğinde o alanda ilgisi olmayan bireyler için hiçbir şey ifade etmemektedir.

Sözgelimi sokaklardaki afişler, dağıtılan broşürler çoğu zaman insanların dikkatini dahiçekmez. Ancak bu sahada hizmet veren promosyon firmaları çalışmış olduğu şirketlerle güzel çalışmalar yaparak kesinlikle doğru reklamcılık anlayışı ile hareket etmektedirler. bu şekilde giderek büyüyen promosyon firmaları reklamcılık sektöründe gerek yerel bazda gerekse ulusal ölçekte çok sayıda firma ile hizmet sunmaktadırlar.

Promosyon Firmaları Ne Şekilde Hizmet Sunmaktadır?

Eğer bir firma olarak ürününüzü daha çok satmak istiyor veya sunmuş olduğunuz hizmetten daha çok müşterinin faydalanmasını talep ediyorsanız mutlaka promosyon ürünlerini tercih ederek reklam yapmalısınız. bu durumda yapılması gereken ilk şey kaliteli bir promosyon firmaları ile iletişime geçmektir. bundan sonra promosyon firmaları kendilerine gelen müşterinin sunmuş olduğu hizmeti veya satmış olduğu ürünleri inceleyerek işe başlar. Bu çok önemlidir zira satılan bir ürünün daha çok müşteriye hitap edebilmesi için o ürüne ihtiyaç duyan kişiye ulaşmakta fayda vardır. Sözgelimi bir kaleme ihtiyaç duyan kişi kalem konusunda algı geliştirirken bir defter ihtiyacı olan birey defterler konusunda daha fazla dikkat eder. Bu açıdan promosyon firmaları kendilerine müracaat eden şirketleri iyi analiz ederek onların ürünlerini hitap ettiği kitleyi keşfetmekle işe başlarlar.

Bu aşamadan sonra promosyon firmaları hangi promosyon ürünü ile hedef kitleye yaklaşılması gerektiğini müşteri ile beraber karar verirler. bu konuda çok geniş bir alternatif ürün portföyü bulunan promosyon firmaları çok geniş bir sahada promosyon ürünü imal edebilmektedirler. Promosyon ürünler ajanda, defter, kalem olabileceği gibi anahtarlık, saat ve kupa bardak da olabilir.

Dikkat edilecek olursa bu ürünlerin ortak özelliği gün içerisinde çok sık kullanılıyor oluşudur.Belirli periyotlarla kullanılan ürünler yerine promosyon firmaları bireylerin gün içerisinde sürekli olarak elinde bulundurduğu ürünleri tercih etmektedirler. Bu reklamcılık açısından inanılmaz başarılı bir yöntemdir. Çünkü promosyon firması tarafından üretilen promosyon ürünleri üstünde müşteri firmanın ismi, telefon numarası, adresi, internet adresi hatta satmakta olduğu ürünler veya sunmakta olduğu hizmetler dahi yer alabilmektedir. Böylece bu promosyon ürünün sunulduğu kişi sürekli olarak sübliminal bir mesaj şeklinde o firmayı bilinçaltında kotlayacak ve o firmanın satmış olduğu ürün veya hizmete ihtiyaç duyduğu bir anda İlk önce o firma hatıra gelecektir.

Promosyon Ürünleri ve Avantajları

Bunu bilen promosyon firmaları ürettikleri promosyon ürünleri bakımından çok pahalı olmayan ancak gün içerisinde ve hayatın her anında ihtiyaç duyulan objeleri tercih ederler.Kalem, anahtarlık saat bunların başında gelmektedir. Promosyon ürün olarak hediye edilen bir kalem belki yıllarca hedef kitlenin elinde veya çalışma masasında duracaktır. Gün içerisinde televizyonlarda gazetelerde verilen reklamlar birkaç saniye hedef kitlenin gözünde canlanırken promosyon olan kalem anahtarlık gibi ürünler onlarca yıl kullanılarak çok ucuz bir şekilde sınırsız bir reklama kavuşmuş olunacaktır.

Bu noktadan hareket eden promosyon firmaları ürün portföyünü çok genişletmişlerdir. kişisel ürünler bu bakımdan promosyon olarak hedef kitleye sunulabilecek objelerdir. Çakmak, kartvizit, cüzdan ayakkabı çekeceği bu ürünlerden bazılarıdır. Ayrıca özellikle erkek müşteriler için otomobil aksesuarları da kaliteli promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. araç silme bezi veya koku bu konuda promosyon firmalarının ürettiği objeler arasında ilk sıradadır.

Reklamcılık alanında faaliyet gösteren promosyon firmalarının reklam ürünleri çağa ayak uydurmak zorunadır. Günümüz teknoloji çağı olduğu için promosyon ürünlerinde de birtakım teknolojik unsurlar devreye girebilmekte diğer promosyon ürünlerine göre biraz daha pahalı olsa da oldukça etkili reklam objesine dönüşmektedir. USB bellek veya şarj cihazı son dönemde en çok talep edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca kurumsal anlamda da müşteri hedef kitlesinde yer alan firmalara ve şirketlere yönelik de bir takım promosyon hediyelik ürünler bulunmaktadır. Bu konuda nitelikli ve kaliteli çalışma yapan promosyon firmaları masaüstü setlerden ofis objelerine kadar çok geniş ürün yelpazesinden dilediklerini seçebilmektedirler.

Promosyon ürünleri arasında yer alan kumaş, çanta ve tekstil ürünleri çevreci anlayışla şekillendirilen reklam ürünleridir.Bilindiği üzere dünyanın doğal kaynakları tükenmekte, çevreci yaklaşımlar tüm şirketler ve firmalar tarafından takip edilmek durumundadır. Özellikle bu konuda hassas olan kişilerin dikkatini çekmeyi amaçlayan tekstil ve kumaş çanta ürünleri PVC ve naylon ürünlerine alternatif olarak sunulan ve promosyon firmaları tarafından çok kaliteli şekillerde basılabilen nitelikli hediyeliklerdir.

Satış ve hizmet sektöründe birçok şirketin reklam ihtiyacı vardır ve devamlılık istemektedir. Her gün yeni yeni firmaların sektöre katıldığı düşünüldüğünde bir firmanın kalıcı olabilmesi sürekli olarak reklam vermesine bağlıdır.Ancak görsel medyada veya İnternet ortamında reklam vermek çok da ucuz bir mesele değildir. Özellikle büyük firmalar için reklam girdisi giderek artmakta ve ciddi bir gider kalemi olmaktadır. Bu sebeple bu konularda farklı çözümlere açık olan firmalar için promosyon ürünleri hedefi 12'den vuran birsürdürülebilir reklam niteliği taşımaktadır. Çünkü promosyon ürünlerinin hediye edilmesi ve bu ürünlerin yaşamın içinde kullanılabilir çeşitli objelerden seçilmesi reklamcılık anlamında firmaları rahatlatmaktadır. bir defaya mahsus çeşitli harcamalar yaparak kalıcı reklam elde etmek bu promosyon ürünleri sayesinde oldukça kolaydır.

Promosyon firmaları müşterilerine daha nitelikli ve kaliteli ürünler verebilmek adına sürekli olarak kendilerini yenileyen bir hizmet sektörüdür. Çünkü teknoloji değişmekte değişen teknolojiye ve yaşama bağlı olarak insanların ihtiyaçları ve kullandığı objeler de yenilenmektedir.Geçmişte çok kullanılan hesap makinesi bugün cep telefonları ve akıllı telefonlar devreye girdiğinden dolayı ikinci plana itilmiştir. Ancak bunun yerine bilgisayar aksesuarları, cep telefonu kapakları gibi ürünler çok daha kullanışlı promosyon ürününe dönüşebilmektedir. Bu açıdan kaliteli hizmet vermek isteyen promosyon firmaları sürekli olarak kendilerini güncellemeli ve çağın gereği olan objeleri iyi analiz ederek bunları promosyon ürününe dönüştürebilmelidir.

Bunlara ek olarak bir promosyon firmasının kalitesi biraz da kullanmış olduğu obje kalitesine ve baskı kalitesine bağlıdır. Çok niteliksiz hemen kırılabilen bir kalem iyi bir reklam ürünü olamaz. Bunun yerine birazcık daha pahalı ancak dayanıklı ve kullanışlı olan çeşitli objeleri tercih etmek promosyon firmaları adına çok daha uygundur. Bununla birlikte oldukça renkli bir dünyası bulunan promosyon firmalarının bu renkleri müşteriye ve hedef kitleye doğru olarak yansıtabilmesi için çok kaliteli baskı makinelerine sahibi olmaları gerekir. Baskı makineleri teknolojiye bağlı olarak yenilenmekte ve her gün çok daha farklı modellerle müşteri karşısına çıkmaktadır. günümüzün promosyon firmaları en kaliteli baskı makinesi ile çok daha geniş hedef kitlelerine ulaşabilir ve müşteri ağını genişletebilir.

Reklamın önemini iyi bilen sitemiz zaten bu amaç doğrultusunda kurulmuş birçok firmaya müşteri yelpazesini genişletmek için sayfalarını açmıştır.Reklam ürünleri ve promosyon ürünleri basarak bu alanda faaliyet gösteren promosyon firmaları için sayfalarımızda firmalarını tanıtacak yeterli yer bulunmaktadır.Firma sayfasında telefon numarasından email adresine, web sitesinden lokasyon bilgisine kadar bir firmayı tanıtabilmek adına yeterli olan tüm künye girdileri yer almaktadır.Tüm bunlara ek olarak her firma kendini tanıtacak bir hakkında yazısı koyarak müşterilerine hitap edebilmektedirler. kullanıcı yorumlarının da ekstra bir uygulama olarak artı değer olduğu sayfalarımızda promosyon firmaları da yer almaktadır. Böylece hem promosyon firmaları hem de promosyon firmalarının hedef kitlesi olan müşteriler için oldukça faydalı olan sayfalarımız sürekli olarak güncellenmekte yeni firmalarla daha geniş kitlelere hitap etmektedir.
Devamını Göster