• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tanıtım Firmaları. En Yakın Tanıtım Firmaları | Birmilyonnokta

Tanıtım firmaların listesi. Bu sayfada Tanıtım firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Tanıtım Firmaları

PHOTO PARK MERSİN

Reklam


PHOTO PARK MERSİN OLARAK ; FOTOĞRAFÇILIK SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE SÜREKLİ KE

Manisa Trafik Kazaları Hasar Danişmanlik

Reklam


ManisaTrafik Kazaları Hasar Danişmanlik   hasan uykun   https://www.facebook.com/manisaka

Zen Reklam

Reklam


zen reklam ve tabela üretim merkezi 1995 yılında kurulmuştur.Firmaların reklam dekorasyon,fuar ve ür

ajans center

Reklam


  eğişen Dünya, Değişmez İlkeler(imiz)  Son iki asır ‘Modernizm Çağ

Bin 1 Reklam ve Pleksi Hizmetleri

Reklam


Binbir Reklam sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duy

Alinda Grup Promosyon


HAKKIMIZDA Alinda Grup 2015 yılından bu yana promosyon, tekstil ve organiz

Ayba Reklam

Reklam


Arzu Reklam

Reklam


Bensu Reklam

Reklam


Karşıyaka Tabela

Reklam


İzmir Yenilikçi ve Yaratıcı Tabelacı Ege bölgesinin en eski tabela şirketi ile ç

İNCE REKLAM

Reklam


Air Tango Studio Açık Hava Fotoğrafçılığı ve Hava Görüntüleme Sistemleri Üretimi

Reklam


HAVADAN FOTOĞRAF        Klasik yerden çekilmiş fotoğraf ile havadan fotoğraf çek

Özyavuz Reklam

Reklam


Sefa Reklam

Reklam


Dijital Baskı* Vinil Baskı* Folyo Baskı ( Ekonomik Folyo, O.W.V. Delikli Folyo, Cast Folyo, Yarı Cas

Pusula Reklam

Reklam


Güneş Reklam

Reklam


Güneş Reklam  olarak Ordu'da Tabela , Totem Tabela, Led Tabela , Cephe Kaplama , Kaşe

Tanıtım Dünyası

Reklam


Kocaeli reklam sektörüne açılmış olan firmamız bu alanda en kaliteli ve en profesy

Gaziantep Marka Reklamcılık

Reklam


2000 li yılların baslarından beri yaklaşık 10 yıldır değişik adlar altında faaliyet gösteren f

Çiz Reklam

Reklam


VAYEFENDİM EMLAK

Reklam


  VAYEFENDİM TİCARET 

Dizayn216 Stand & Reklam

Reklam


EGEMEN REKLAM

Reklam


Egemen Reklam olarak Bayraklı başta olmak üzere İzmir genelinde reklam ve tabela sektör&u

İrfan Reklam

Reklam


                  &n

Yeni Yıldız Reklam Tabela

Reklam


Saray Reklam

Reklam


Tabela ve dijital baskıda Bayburt'ta en yeni ve modern çizgilerle, reklamınızın en &cced

Kılıç Neon Reklam Tabela

Reklam


 Kılıç Neon Reklam, sektörde yıllardır hizmet vermekte olan Tamer Kılıç tarafından kurulmuştur.


Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

İşletme ve kurumlar her geçen gün iş ve işlemlerini büyütmektedir. Tüm piyasalar ve işletmeler sürekli olarak genişleme ile ilgili çalışmalar yaparak büyümenin yollarını aramaktadır. Ancak büyüme ve gelişme kolay bir şey değildir. Pek çok konuda çalışma yapmak ve uğraş gerektirmektedir. Bu çalışmalardan bir tanesi de reklam ve tanıtım işlemleridir.

İşletmeler faaliyetlerini, kampanya ya da yürüttükleri diğer işleri duyurmak veya reklamlarını yapmak için tanıtım işleri ile uğraşmaktadırlar. Özellikle yeni kurulmuş olan işletmeler sektörde söz sahibi olmadan önce kendi adlarını duyurmak için yapabilecekleri en önemli faaliyet olarak reklam ve tanıtımı görmektedirler. Bu şekildeki firmaların kuruluş sürecindeki uğraşlarının yanı sıra tanıtım işlemleri ile birlikte daha olumlu sonuçlar alabilecekleri bilinmektedir. İşletmeler bu tanıtım faaliyetlerinin yürütülebilmesi için reklam ve tanıtım firmaları ile birlikte faaliyetler yürütmektedir. Reklam firmalarının en büyük amacı farklı tanıtım ve reklam yöntemlerini kullanarak işletmelerin adlarını tüm Dünya’ya duyurabilmektir. Bu amaç ile farklı reklam ve tanıtım yöntemleri kullanılmaktadır. İşletmeler, reklam ve tanıtım işlemlerinin nasıl yürütüleceğine kendileri karar verebilirler. Bu konuda kendi isteklerini belirleyerek gerekli çalışmaların yapılmasını reklam firmaları aracılığı ile sağlayabilirler. Bazı firmalar isteklerini belirterek yapılacak reklamlar ile ilgili belirleme yaparken bazı firmalar reklam ve tanıtım işlerini tamamen reklam firmasına bırakabilmektedir. Bu belirlemeyi yapmak işletmelerin nasıl bir tanıtım talep ettikleri ile ilgili beklentilere göre belirlenmektedir.

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin işletmelerin adlarının duyurulmasına ve büyümesine olan katkıları pek çok açıdan ortaya konulmuştur. Özellikle yeni kuruluş aşamasında bulunan işletmeler için bu faaliyetler kesinlikle yürütülmesi gereken faaliyetler olarak tavsiye edilmektedir. İşletmelerin bulundukları sektöre uyum sağlamaları ve firma olarak belirli bir pay sahibi olabilmeleri adına mutlaka bir reklam ve tanıtım firması ile çalışma yürütmesi gerekmektedir.

Reklam ve Tanıtım Seçenekleri

Reklam ve tanıtım işlemleri ile ilgili günümüzde çok farklı uygulamalar bulunmaktadır. Özellikle teknolojik gelişmeler, internetin yaygınlaşması ve sosyal medyanın güçlenmesi ile birlikte çok farklı tanıtım ve reklam seçenekleri ortaya çıkmaktadır. Sürekli olarak gelişmekte ve ilerleme kaydetmekte olan bu sektörde günümüz itibariyle kullanılan en etkili yöntemler şu şekilde belirlenmektedir.

Reklam ajansı ya da diğer tanıtım işletmelerinin en çok üzerinde durdukları konuların başında işletmelerin internet siteleri gelmektedir. Kurulmuş olan her işletme için büyük - küçük ayrımı yapılmadan mutlaka internet sitesi kurulmalıdır. İnternet siteleri, günümüzde bir işletme hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin ilk olarak başvuracağı ihtimal olarak görülmektedir. Özellikle akıllı telefon ve diğer teknolojik ürünlerin yaygınlaşması ile birlikte bu ihtimal her geçen gün daha fazla kullanılır hale gelmektedir. İnternet sitesi içerisinde mutlaka işletme ile ilgili bilgilerin, işletmenin faaliyetleri hakkında bilgilerin ve iletişim kaynakları ile ilgili bilgilerin yer alması gerekmektedir. Ayrıca internet sitesinin içerisinde işletmenin faaliyet konusu ile ilgili bir blog açılması hem tanıtım işlemlerini kolaylaştıracak hem de sayfanızı ziyaret eden kişi sayısını arttıracaktır. Bunun yanı sıra internet sitesinin mobil versiyonu mutlaka kurulmalıdır. Mobil cihaz kullanıcılarına özel olarak bu konu ihmal edilmemelidir.

İşletmenin tanıtımının yapılacağı kişilerin belirlenmesi, bunların ve iletişim bilgilerinin bir liste haline getirilmesi ve belirli aralıklar ile bu kişilere reklam ve tanıtım amaçla bildirim ya da e-mail gönderilmesi de işletmenin tanıtımının en etkili yollarından biri olarak bilinmektedir. Özellikle kampanyalar ile ilgili elektronik postalar gönderilmesi çok daha etkili olmaktadır.

İnternet üzerinden yürütülen tanıtım faaliyetleri için farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu faaliyetlerin içerisinde işletme ve kampanyaları ile ilgili tanıtım videoları çekilmesi en çok etkili olacak işlemler arasında yer almaktadır. Hem kampanyalar hem de işletme faaliyetlerinin yansıtılmasında en etkili yol bu videolardır. Oluşturulan videoların, video izleme sitelerine yüklenmesi ve bu sayfalarının adının duyurulması etkili olacaktır.  İnternet üzerinde özellikle sosyal medyada her alanda aktif olunması gerekmektedir. Sosyal medya günümüzde genç –yaşlı ayrımı olmadan herkesin zaman geçirdiği bir alandır. Özellikle genç kitle gününün çoğunu bu alanlarda değerlendirmektedir. Bu sebeple her türlü sosyal medya bünyesinde işletme ile ilgili sayfalar oluşturularak gerekli tanıtımlar yapılmalıdır. Özellikle belirli sürelerde bu sosyal medya sayfalarında paylaşım yapmak işlemleri daha da kolaylaştıracaktır.

Bu konulara ek olarak geleneksel tanıtım ve reklam işlemleri de bulunmaktadır. Günümüzde hala daha çok fazla izleyicisi ve dinleyicisi bulunan radyo ve televizyonlar kullanılarak işletmeler ve faaliyetleri tanıtılabilmektedir. Bu konuyu bazı işletmeler geri planda tutmuş olsa da günümüzde hala da etkili bir mecra olarak görülmektedir.

Reklam İşlerinde Tabela İle Tanıtım

Reklam ve tanıtım işlerinin yürütüldüğü reklam ajansı ya da tanıtım ajansı olan firmalarda en çok kullanılan yöntemlerin başında tabela ve benzeri yöntemler ile tanıtım yapılması gelmektedir. Genel tanım olarak dış alan reklamcılığı olarak adlandırılan bu işlemler ile ilgili çok farklı çeşitlerde ürünler bulunmaktadır. İşletmelerin tanıtımlarının dış alanlarda yaptırmak isteyen kişiler için bu ürünlerin çeşitleri sürekli artmaktadır. Özellikle teknolojik gelişmeler bu sektörü de olumlu etkilemektedir.

Tabela sistemleri içerisinde tercih edilen çeşitlerin arasında ışıklı ya da ışıksız tabela çeşitleri gelmektedir. Işıklı tabelalar içerisinde genelde led aydınlatma bulunan ve işletmenin giriş kısmına yerleştirilmesi tercih edilen tabela çeşididir. Işıksız tabela ise aydınlık alanlarda tercih edilebilen ekstra ışıklandırmaya ihtiyaç duymayan tabela çeşididir. Bu tabela çeşitleri kullanıcıların tercihlerine göre metal levha ya da pleksiglas gibi ürünlerden üretilebilmektedir. Özellikle uzun ömürlü olması istenen tabela çeşitleri için metallerin kullanılması daha uygun olacaktır. Bu konuda uygun olan seçeneklerin belirlenmesinde tabelacı işletme ya da kişiler belirleyici olacaktır.

Totem tabela olarak adlandırılmakta olan özel tabela çeşitleri dış alanda uygun yeri olan işletmeler için ideal ürünlerdir. Genelde yol kenarlarına ya da kaldırımlarda uygun alanlara kurulmakta olan totem tabelalar dikkat çekici ürünlerdir. Bu ürünlerde de ışıklı ya da ışıksız olarak farklı malzemelerden üretim yapılabilmektedir.

Özellikle son yıllarda neon aydınlatma ve led aydınlatma sistemlerinin gelişmesi ile birlikte bu sistemlerden de tabelalar üretilebilmektedir. Diğer sistemlere göre biraz daha pahalı olmakla birlikte daha etkili sonuçlar verebilmekte ve dikkat çekmektedir. Ayrıca bu sistemler kutu harf olarak adlandırılmakta olan özel tabela sistemleri içerisinde de kullanılabilmektedir.

Bu tabela çeşitlerinin yanı sıra işletmelerin adının duyurulması ve reklamının yapılması için özel kaldırım tabelaları, afişler, stantlar ve benzeri pek çok yeni ürün kullanıma sunulmaktadır. İşletmelerin beğeni ve beklentileri doğrultusunda özel ürünler ve üretimler yapılabilmektedir.
Devamını Göster