• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Göz Kanatan İç Dekorasyondan Kaçınmanın Önemi

Dekorasyon yaşam alanlarının şıklığını, konforunu, kalitesini ve tarzını ortaya koymayı sağlamaktadır. Fakat başarısız iç dekorasyon çalışmaları pek çok dezavantajı beraberinde getirir. Başarısız bir iç dekorasyon ile alanı gerektiği gibi kullanamamış olursunuz. Eşyalarınızın kalitesini ve şıklığını söndürürsünüz. Keyif alacağınız bir ortam yaratamadığınızdan içinden kaçmak isterseniz. İhtiyaçlarınızı karşılamayan bir mekana sahip olursunuz.

Şık ve Kullanışlı İç Dekorasyon Fikirleri

Yaşam alanlarınızda kendinizi iyi hissetmeniz için iç dekorasyonda bir takım unsurlara dikkat etmelisiniz. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Bir stile karar verin. Stil tıpkı kişinin giyim kuşamında olduğu gibi iç mekanlarda da önemlidir. İç mekanınızın dekorasyonunda klasik, modern, country gibi stillere yönelebilirsiniz. Bunların her biri bir diğerinden ayrılmaktadır.
  • Renk paleti oluşturun. Renkler çok önemlidir ve her rengin, her tonun insan ruhu üzerinde de farklı etkisi vardır. Bunun için önce sevdiğiniz renkleri belirleyin. Sonra da odaya uygun, psikolojik olarak da size iyi gelecek renkleri tercih edebilirsiniz. Örneğin az ışık alan ya da ışık almayan odada açık tonlarda renk paleti ile dekore ederseniz odanız daha aydınlık ve daha geniş görünecektir. Yatak odasında mavi tonlar kullanmak psikolojik rahatlama sağlayacaktır.
  • Yerleşim planı oluşturun. Ölçüler alın. Seçeceğiniz mobilyaların odalarınızın ölçüleriyle uyumlu olması gerekir. Bu nedenle mobilyalarınızı nereye koyacaksanız oranın ölçüsünü alın. Buna göre ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere yönelin.
  • Ev dekorasyon ürünlerinden yararlanın. Biblolar, tablolar, çerçeveler, aynalar gibi dekorasyon ürünleriyle ortamınızı zenginleştirin.

En İyi İç Dekorasyon Firmaları

Yaşam alanlarınızın dekorasyonunun daha şık ve daha kullanışlı olması için iç dekorasyon uzmanlarından da yardım alabilirsiniz. Firma rehberimizde Türkiye’nin en iyi iç dekorasyon firmaları yer almaktadır. İsterseniz siz de yerinizi alabilirsiniz.

 Evlilik Sonrası: Yeni Bir Yaşamın İlk Adımları

Evlilik yüzyıllardır en önemli yaşam aşamalarından birisi olmuştur. Son

Akıllı Ev Teknolojileri: Konfor ve Güvenlik

Akıllı Ev Teknolojileri: Konfor ve Güvenlik Akıllı ev teknolojileri kavramı son

Mobil Uygulamalarda Eğlenme ve Öğrenme

Mobil Uygulamalarda Eğlenme ve Öğrenme Mobil uygulamalar yetişkinler ve

Oto Boyada Kaliteyi Belirleyen Faktörler: Uzman Görüşleri

Oto Boyada Kaliteyi Belirleyen Faktörler: Uzman Görüşleri Otomobiller,

Türkiye’de Yeme-içme Sektörü

İnsan ihtiyaçlarından en önemlisi yemek ve içmektir. Yeme-içme

Geri Dönüşümde Dijital Dönüşüm: Hurda Sektöründe Teknolojik Yenilikler

Geri Dönüşümde Dijital Dönüşüm: Hurda Sektöründe

İnşaat Sektöründe Kullanılan Malzemelerin Kaliteli Olması

İnşaat sektöründe kullanılan malzemelerin kaliteli yapılara sahip olması

Emlak Terimleri ve Anlamları

Emlak hepimiz için gerekli bir sektör olarak öne çıkmaktadır. Ev