• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Oto Kurtarıcı Firmaları

Oto Kurtarıcı

Motorlu araçlar ilk icat edildiği günden bu yana sürekli geliştirilmekte ve üretimleri devamlı artmaktadır. Bunun neticesinde yollar kalabalıklaşmakta, motorlu araçlara dair onlarca farklı sektör ortaya çıkmaktadır. Her araç sahibinin, her zaman ihtiyacı olabilecek uygulamalardan birisi de oto kurtarıcı olmaktadır.

Oto kurtarıcı hizmetleri alanında yetkili firmalarca verilmekte, uzman ekipler özel tasarlanmış araçlarla kazalı, arızalı bütün araçları çekicileriyle çekip istenen servise ulaştırmaktadırlar. Böylece araçlar tamir edilerek ya da gerekli ihtiyacı giderilerek yeniden trafiğe çıkabilmektedirler.

Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Oto kurtarıcı alanında hizmet veren yüzlerce firma vardır. Hemen her ilçede ve ilde bu alanda aktif çok sayıda firmaya ulaşabilmek mümkündür. Fakat oto kurtarıcı seçiminde bazı temel hususlara dikkat edilmediği taktirde zararlar daha da büyüyebilmekte, mağduriyetler artabilmektedir. Bu nedenle ihtiyaç anında oto kurtarıcı seçilirken başlıca şunlara dikkat edilmelidir:

  • Oto kurtarma hizmet veren firmanın mutlaka alanında yetkili olması, gereken yeterlilik belgelerine ve sertifikalara sahip olarak faaliyet göstermesi gerekir.
  • Firmanın sizin aracınıza uygun çekicisinin bulunması gerekir. Her araç, her çekici ile çekilemeyeceğinden firmanın çekici filosu önemli bir detaydır.
  • Firma 7 gün, 24 saat hizmet vermeli ve her zaman ulaşılabilir olmalıdır. Bu sayede zamansız arıza ve kazalarda beklemeden hizmet alabilirsiniz.
  • Firmanın bir fiyat politikası olmalıdır. Oto kurtarıcı fiyatları açısından sürprizlerle karşılaşmamak adına ilk iletişime geçildiğinde net fiyat almak en doğrusudur.

Oto Kurtarıcı Firmaları

Oto kurtarıcı firmalar ülkemizin her noktasında mevcuttur ve en büyük firma rehberi olarak bölgesinin en iyi firmalarını bir araya getiriyoruz. Her nerede iseniz size en yakın, kaliteli ve güvenilir kurtarıcılarla iletişime geçebilir, günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. Eğer kurtarıcı hizmeti veren bir firmaysanız siz de sayfamızdaki yerinizi alabilirsiniz.

 Sınırlı Stokta Takı Satışı: En Gözde Parçalarla Tanışma Fırsatını Kaçırmayın!

Günümüzde küçük-büyük, kadın-erkek pek

Düzenli Spor Yapanlar İçin Beslenme Önerileri

Düzenli spor yapmak, sağlıklı bir yaşam için önemli bir adımdır.

Yeni Nesil Bilgisayarların Bünyesinde Bulunan Donanımlar

Yeni nesil bilgisayarlar bünyesinde bulunan donanımlar sayesinde eskiye göre

Doğru Bilgiye Erişmeniz Neden Önemli

Günümüz dünyasında, bilinçli kararlar verebilmek için

Eğitimde Farklılaştırılmış Öğretim Yaklaşımları

Pek çok çalışma sayesinde her bireyin öğrenme hızının farklı

Plastik Endüstrisinin Çevremiz Üzerindeki Olumsuz Etkisi

Plastik endüstrisi ve çevre konusunda dünya çapındaki

Enerji Üretiminde Fosil Yakıtların Rolü ve Alternatifleri

Çok uzun yıllar yerin içinde bulunan, basınç ve sıcaklık

Otonom Gemiler: Denizcilik Sektöründe Devrim Yaratan Teknolojiler ve Geleceği

Otonom Gemiler: Denizcilik Sektöründe Devrim Yaratan Teknolojiler ve Geleceği