• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

01 Kebapcım & Mersin Tantuni Steakhouse

Adres :

Yeni Mah. 505 Sok. No: 2 ( Canan Yavuz Gürkan Kız Meslek Lisesi Karşısı ) Antalya » Finike

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Şallı

E-Posta Adresi :

sallierhansavak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 697 55 56

Whatsapp 2:

0 (552) 473 18 90

01 Kebapcım & Mersin Tantuni Steakhouse, birmilyonnokta.com üyesidir. Dışarıda en çok tercih edilen lezzetlerin başında kebap, döner ve tantuni gelmektedir. Dışarıda tercih edilen bu lezzetleri bizler özenle hazırlayarak servis etmekteyiz. Antalya restaurant sektöründe verdiğimiz hizmetle %100'e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına ekibimizle özenle ve dikkatle çalışıyoruz.

Restoranımızda farklı lezzetleri hazırlayarak özenle servis ediyoruz. Kullandığımız tüm malzemelerin sağlıklı, kaliteli, doğal ve lezzetli olmasına özen gösteriyoruz. Restoranımızda kebap çeşitleri, döner çeşitleri, tantuni, iskender gibi çeşitli lezzetler bulunuyor. Aynı zamanda çeşitli mezeler ve salatalar da restoranımızda bulunuyor. Ailenizle veya arkadaşlarınızla restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bizler hem mutfakta hem de serviste özenle hareket ediyoruz. Restoranımızda titiz çalışarak müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunuyoruz. Geniş, ferah ve sakin restoranımızı kolaylıkla bulabilir, gün içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz sektörde lezzetin önemli olduğu kadar temizliğin de önemli olduğunu biliyoruz. Bizler tecrübe sahibi ekibimizle birlikte özenli, dikkatli ve titiz bir şekilde çalışıyoruz. Kırmızı et ve beyaz et ile hazırlanan kebap, döner, köfte gibi lezzetler her gün özenle hazırlanıyor ve sipariş üzerine pişiriliyor. Pişen yemekler çeşitli yeşilliklerle, salata ve mezelerle servis ediliyor. İsterseniz adresinize de yemek siparişi verebiliyorsunuz. Ücretsiz paket servisi hizmetiyle siparişleri adrese teslim ediyoruz. Uygun fiyatlı, lezzetli ve güvenilir yemeklerimizi güvenle tercih edebilir, sofralarınızda yer verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR