• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

03 Aile Manavı

Adres :

Selçuklu Mahallesi Güneş Hatun Caddesi Beyazşehir Evleri A Blok No: 8 Uydukent Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdussamed Aktürk

E-Posta Adresi :

samed03200@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 273 73 61

Whatsapp 2:

0 (531) 384 83 38

Whatsapp 3:

0 (543) 273 73 62

Afyonkarahisar merkezde faaliyet göstermeye devam eden 03 Aile Manavı birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanın yaşamının devamlılığı için eslenmeye ihtiyaç vardır ve en temel besinler sebze, meyvelerdir. Kâinatta insanın yılın dört mevsimi tüketebileceği onlarca sebze ve meyve bulunmakta, adeta herkesin damak zevkine, ihtiyacına uygun alternatifler bulunmaktadır. Fakat bütün bunlara ulaşmak, hele de sağlıklısına ulaşmak günümüz şartlarında oldukça zordur. Bizler tam da bu zorluğun üstesinden geliyoruz.

Afyonkarahisar alışveriş sektöründe yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle yola çıktık. Dinamik bir ekibe sahibiz ve sürekli kendimizi geliştirme azmindeyiz. Bu kararlılıkla reyonlarımıza her zaman en iyi ürünleri getiriyor, kendi tüketmediğimiz ürünleri müşterilerimize sunmanın etik olmayacağına inanıyoruz. Ürünlerimizi ülkemizin farklı yerlerinden, farklı dönemlerinde, her zaman en tazelerinden seçip getiriyoruz. Üretim aşamasından tüketime kadar bütün evreleri dikkatle takip ediyor, her zaman en sağlıklı, en doğal ve en kaliteli sebzelere, meyvelere yer veriyoruz.

Herkesin damak zevkinin ve tercihlerinin farklı olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden çok geniş bir ürün seçeneğine sahibiz. Sebze ve meyve olarak aklınıza gelebilecek her ne varsa dört mevsim reyonlarımızda yer vermeye çalışıyoruz. Manav ürünleri alışverişinde bölgemizin en kapsamlısı oluyoruz.

İşletmemiz bünyesinde en doğal meyveleri, sebzeleri, salçaları beğeninize sunduğumuz gibi evlere ve işyerlerine de hizmet veriyoruz. Her nerede olursanız olun bir telefon kadar yakınınızdayız. Siz isteyin biz en iyilerini kapınıza getirelim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR