• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

35’lik Tekel Shop

Adres :

Rafetpaşa Mah. 5358 Sok. No: 4 Yeşilova Bornova İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Doğruya

E-Posta Adresi :

kadirdogruya@windovslive .com

Whatsapp 1:

0 (530) 480 22 82

Whatsapp 2:

0 (532) 685 47 00
35’lik Tekel Shop en özel alkol çeşitlerini sizlere sunmak için özenle çalışmaya devam ediyor. Birbirinden farklı alkol çeşitlerini denemek istiyorsanız bizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her markaya ulaşacak ve çeşitlerimizi oldukça beğeneceksiniz. Tekel alışverişlerinizi artık rahatlıkla yapacaksınız. Sizler için her geçen gün çalışmalarımızı yenileyerek tüm tüketici kolaylıkları sunuyoruz.
Bornova evlere alkol servisi, İzmir Bornova alo alkol servisi, İzmir Bornova en yakın tekel bayi, İzmir Bornova tekel ürünleri satışı arıyorsanız doğru yerdesiniz. İzmir Bornova tekel marketi olarak kusursuz hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Adımızdan sıkça söz ettirerek akla ilk gelen tekel shop olmayı başardık. Sizler de bizi tercih ederek çalışmalarımıza tanıklık edebilirsiniz. Alışverişin en güzel ve en pratiğini sizlere sunuyoruz. Alo paket servisimizden yararlanarak evinizden çıkmadan tekel ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız.
Evden çıkmadan alışveriş artık çok kolay... Online hizmetler sayesinde tüm isteklerinize ulaşacaksınız. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek isteklerinizi bildirebilirsiniz. Hızlı teslimata ve müşteri memnuniyetine gereken önemi vererek tekel hizmeti sunuyoruz. Vazgeçilmez Bornova tekel bayiniz olmaya hazırız. Aradığınız alkol çeşitlerini bulamıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Alkol ürünlerinin yanı sıra meyve, kuruyemiş, meze, su gibi isteklerinizi sipariş edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstediğiniz saatte bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığımız da bulunuyor. Karşılıklı güvene dayalı sunduğumuz kaliteli hizmetimizde geniş müşteri topluluğu için etik değerler doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.
bornova en yakın tekel bayi,
bornova evlere alkol siparişi,
bornova tekel ürünleri satışı,
bornova 7/24 tekel bayi,
bornova gece açık tekel,
bornova alkol siparişi,
bornova kuruyemiş çeşitleri siparişi,
bornova çiğköfte siparişi,
bornova tekel ürünleri siparişi,
bornova midye siparişi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR