• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

52 Leziz Pide & Lahmacun

Adres :

Selimiye Mah. Taşocak Cad. No: 49/a ( Boztepe Yolu Üzeri ) Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Ergin

E-Posta Adresi :

fuurkkan.52@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 272 44 18

Restoran sektöründe hizmet veren 52 Leziz Pide ve Lahmacun birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere en sevilen geleneksel lezzetlerimizi en lezzetli haliyle usta ellerden sizlerin istifadesine sunuyoruz. Müşteri memnuniyetin ön planda tutarak kurulduğumuz ilk günden beri sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Her daim güler yüzlü personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kazancın ötesinde damak tadınıza hitap eden lezzetlerimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Ordu restoran sektöründe faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli verdiğimiz hizmet kalitesiyle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. İlk günden beri sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vererek geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Restoranımızda sizlere; lahmacun, pide çeşitleri, köfte çeşitleri, pizza ve daha pek çok lezzeti istifadenize sunuyoruz. En hijyenik koşullarda sağlıklı ürünler kullanarak sizlere sunduğumuz lezzetlerle hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap etmekteyiz. Sahip olduğumuz deneyim ve birikimlerimizle profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerle sektörümüzde adımızdan çokça söz ettiriyoruz. Rekabet ettiğimiz diğer restoranlardan farklı ve ayrıcalıklı hizmetler vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sizlere sunmak adına aradaki engelleri ortadan kaldırmaktayız. Talep eden müşterilerimizin adreslerine siparişleri teslim ediyoruz. Alo paket servis hizmetlerimizle lezzetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Sizlerin memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamızla sizlere en makul fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Leziz tatlarımızı uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya ve daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyoruz. Kopmayan bir iletişimle sizlere hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler