• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

5k Oto Araç Teknik Servis

Adres :

Altınova Mahallesi 15.demir Sokak No 16/1 Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Dizdaroğlu

E-Posta Adresi :

info@5koto.net

Günümüz şartlarında ulaşım araçları olarak arabaları kullanmaktayız. Bu araçlar yoğun kullanım şartları altında kalmaktan dolayı belirli bir süre sonrasında bazı parçalarında yıpranmalar, eskimeler ya da kaza gibi talihsiz olaylar sonrasında onarıma ihtiyaç duymaktadır. 5k Oto Araç Teknik Servis olarak bizler sizlere bu alanda profesyonel hizmet sunmaktayız.

5k Oto Araç Teknik Servis Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Bursa oto servis ve tamirhane sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin araçlarının kaporta boya, onarım işlemlerini, parça değişim işlemlerini, pasta, cila işlemlerini yapmaktayız. Verdiğimiz bu hizmetlerimizde en kaliteli ürünleri kullanmakta ve daha yüksek müşteri memnuniyeti yakalamaktayız. Alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sizlere hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de bakım, onarım ve değişim yaptırılması gereken araçlarınız var ve kaliteli hizmet veren bir kuruma arıyorsanız doğru adrestesiniz. 5k Oto Araç Teknik Servis iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 5k Oto Araç Teknik Servis olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR