• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

A & A Tantuni & Döner Eskişehir

Adres :

İsmet İnönü Caddesi No : 1 (doktorlar Caddesi Dublin Cafe Yanı) Eskişehir Eskişehir » İnönü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Yılmaz

E-Posta Adresi :

adnan260882@outlook.com

Yılların verdiği tecrübe doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin damak tatlarına hitap edecek lezzetler sunmaktayız. Tantuni ve döner lezzetlerinde mutfak ekibimiz, aşçılık deneyimlerini en iyi şekilde kullanarak müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu noktada hazırladığımız ve sunduğumuz tatlarda en yüksek kalitede et ürünlerini kullanarak hizmetlerimizi daha üst bir seviyeye taşımaktayız.

Eskişehir Tantuni ve Dönersektörü içerisinde A & A Tantuni ve Döner olarak müşteri odaklı verdiğimiz hizmetlerimiz ve kalite anlayışımız sayesinde öncü konumda olan firmamız kendisinden ödün vermemektedir. Bu açıdan mutfak ekibimiz ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde müşteri memnuniyeti her zaman en iyi şekilde sağlamak için çalışmaktayız.

Verdiğimiz hizmetler neticesinde tantuni ve döner yapımlarını ustalıkla gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte yoğurtlu döner gibi farklı lezzetlerin yanı sıra içecek alanında Bubble Tea gibi farklı tatları müşterilerimize kalite anlayışımız çerçevesinde sunmaktayız. Bu doğrultuda her anlamda kaliteyi hedefleyen firmamız, en iyi ürünleri en iyi hizmetlerle müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde telefon ile siparişi de mümkün kılmaktayız. Bu sayede bulunduğunuz noktaya istediğiniz lezzetleri en hızlı şekilde getirerek kaliteli tatlara yorulmadan ulaşmanızı sağlamaktayız. Bununla birlikte A&A Tantuni ve Döner olarak toplu siparişler de almaktayız. Toplu olarak gerçekleştireceğiniz buluşmalarda veya toplantılarda en kaliteli tantuni ve döner lezzetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece güven içerisinde sağlıklı ve kaliteli ürünlerimize istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR