• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

A Plus Oto Kuaför

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Veli Recep Yazacıoğlu Cad. No: 8 / A İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Köse

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 845 22 61

Araç temizliği ve bakımı düzenli olarak yapılması gereken bir işleyiş bütünüdür. Hem sağlıklı şekilde yolculuk edilmesi hem de güzel ve estetik bir görünümün yakalanması için bu işlemler düzenli olarak, profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Bizler A Plus Oto Kuaför olarak işletme bünyemizde sizlere oto kuaförlük hizmetleri sunmakta, modern ve profesyonel yöntemler – ekipmanlar eşliğinde hizmetlerimizi aktarmaktayız. Sizlerde araçlarınızın kıymetini bilmek, güzel ve temiz görünmesini sağlamak istiyorsanız A Plus Oto Kuaför olarak bizleri tercih edebilir, kaliteli ve güvenilir hizmetten istifade edebilirsiniz.

A Plus Oto Kuaför olarak İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan hizmeti vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana misyonumuz ve vizyonumuza uygun olarak sunduğumuz hizmetler neticesinde İstanbul oto servis ve tamirhane alanında halkımızca tercih edilen bir kuaförlük hizmeti sağlayıcısı konumuna erişim sağlamış bulunmaktayız. Gelinen bu seçkin konumun korunması, geliştirilerek daha vizyoner oto bakım ve kuaförlük hizmetlerinin sizlere ulaştırılması adına büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

Hizmetlerimiz kapsamında iç – dış temizlik, detaylı temizlik, far parlatma, boya koruma, motor yıkama, seramik kaplama, far temizliği, göçük düzeltme, ozon ile dezenfeksiyon işlemi, jant temizliği ve daha birçok araç için gerekli olan işlemi profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekip kadromuz ile sağlamış olduğumuz bu hizmetler neticesinde A Plus Oto Kuaför olarak sizlerde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR