• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Abant Su Bursa Nilüfer

Adres :

- Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Alagöz

E-Posta Adresi :

malagoz882@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 341 27 20

Abant Su Bursa Nilüfer ailesi olarak bizler de www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olmaktayız. Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için her gün mutlaka su tüketilmesine özen gösterilmesi gerekmektedir. Uzman tarafından daha sağlıklı bir vücut ve daha sağlıklı bir hayat sürdürebilmenin sırrı olarak günlük su tüketimi vurgulanmakta, bu tüketim ise günde 2 – 2,5 litre civarında olması belirtilmektedir.

Tabii burada sadece su tüketimi önemli değildir. Aynı zamanda içme suyunun hangisinin tercih edildiği de ayrı bir ele alınması gereken husus olmaktadır. Çünkü içme suyunun hepsi aynı kalitede olmamaktadır.

Bu sebeple de içilecek suyun tamamen doğal ve sağlıklı olmasına özen gösterilmelidir. Bu konuda gerekirse tüketilmek için tercih edilen su hakkında araştırma yapılmalıdır. Bizler de siz değerli müşterilerimizi sağlıklı içme suyu ile buluşturabilmek amacı ile Bursa hizmet sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, her zaman % 100 müşteri memnuniyeti düşüncesi içerisinde çalışan güler yüzlü çalışma ekibimiz ile sizleri sağlıklı suyla buluşturabildiğimiz için çok mutluyuz. Türkiye’de ilk ve tek olarak 19 lt. cam damacana su ile daha sağlıklı su tüketebilmenizi sağlayabilecek bir ortamı sizlere sunuyoruz.

Ayrıca cam damacana yanında tamamen sağlıklı su tüketebilmeniz amacıyla cam pompa satışını da yine sizlerin hizmetine sunmaktayız. Ayrıca her şeyin en iyisine layık olan siz değerli müşterilerimizin bir telefon kadar uzağında olmaktan dolayı çok mutlu olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler