• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Abs Psikoteknik

Adres :

30 Ağustos Mahallesi 2092. Cadde No: 14/a Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Gürler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

iletisim@abspsikoteknik.com

Whatsapp 1:

0 (544) 745 42 30

Psikoteknik raporu, ticari araç kullanan herkesin sahip olması gereken bir belgedir. Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan bu belgeyi alabilmeleri için kişiler çeşitli testlere tabi tutulmakta ve burada zor durumda, trafikte hem kendilerini hem de diğer bireyleri nasıl güvende tutabilecekleri tarzı eğitimler ve testler yapılmaktadır. Bakanlık, psikoteknik raporunu aracı kurumlar ile vermekte ve Ankara Etimesgut’ta faaliyet gösteren Abs Psikoteknik merkezimizle bizler bu alanda uzun zamandır profesyonel hizmet veriyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı verdiğimiz eğitimler ve raporlar bütün rapor gereken yerlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ankara eğitim sektörünün öncü merkezlerinden birisi olarak bizler gerekli eğitimler sonucunda danışanlarımızı testlere alıyoruz. Eğitim sürecinde sadece rapor alabilmek için destek vermiyor, aynı zamanda bilinçli ve farkındalığı yüksek bireyler olabilmeleri için çaba sarf ediyoruz. Yeni nesil, en ileri teknolojiler eşliğinde testlerimizi yapıyor, almaya hak kazananlara raporlarını teslim ediyoruz.

Abs Psikoteknik olarak alanında deneyimli, tecrübeli, gerekli eğitimleri tamamlamış, sertifika sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz sürekli kendini geliştirmeye devam etmekte, en modern yöntemleri takip ederek çalışmalarını yenilemektedir. Önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyeti olup ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında, tam da istediğiniz gibi karşınıza çıkarmaya, destekçiniz olmaya çalışıyoruz. Yenilikçi hizmet ilkemizle sektördeki en son gelimeler eşliğinde hizmet veriyoruz. Gerekli bilgilendirmeler ve danışmanlık gereksinimleri ve psikoteknik raporunu en uygun fiyat avantajlarıyla sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR