• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acar Lastik

Adres :

Çarşı Mah. Sanayi Caddesi No: 3 Kandıra Kocaeli Kocaeli » Kandıra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Acar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yakupacar41@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 225 52 47

Whatsapp 2:

0 (535) 241 08 91

Günümüzde ulaşım araçları olarak arabaları yoğun bir şekilde kullanmaktayız. Bu araçlarımız mekanik parçaların birleştirilmesi ile elde edildiklerinden dolayı zaman içerisinde parçalarda yıpranmalar, eskimeler ve bozulmalar meydana gelebilmektedir. Bu parçalardan biriside lastiklerdir. Sürekli olarak yerle temas halinde olması ve çevre şartlarından en fazla lastiklerin etkilenmesinden dolayı değişim, onarım ve bakıma ihtiyaç duyabilmektedir. Acar Lastik olarak bizlerde sizlere bu konuda kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Acar Lastik Kocaeli ilinin Kandıra ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Kocaeli oto lastik ve jant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin araçlarınızın lastik değişimi, sökme, takma işlemlerini ve balans ayarlarının yapılmasını sağlamaktayız. Bu işlemleri yaparken kaliteli ve son teknoloji ürünleri kullanarak daha verimli sonuçlar elde etmekteyiz. Hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de araçlarının lastiklerinin değiştirilmesi, balans yaralarının yapılması gerekiyor ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Acar Lastik iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Acar Lastik olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR