• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acar Tente Pergola Sistemleri

Adres :

Kepez Mahallesi 1 Nolu Çetin Emeç Sokak No: 19/b Zonguldak » Karadenizereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Acar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 528 16 12

Whatsapp 2:

0 (533) 764 91 67

Son derece kaliteli ürünleri ve işini iyi bilen çalışan kadrosu ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Acar Tente Pergola Sistemleri birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir.

Zonguldak çadır branda ve tente alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyimlerle firmamız sizler için araç brandası imalatı, çadır branda sistemleri, pergole tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, sabit tente sistemleri, raylı tente sistemleri ve gölgelendirme sistemleri gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Ürünlerimizi tercihine uygun özelliklerde ve en kaliteli malzemeler ile üretiyoruz. Bu sayede ürünlerimizi yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Ürünlerimizin her zaman arkasında durarak sizlere satış sonrası destek hizmeti sunuyoruz. Ürünlerimiz ile ilgili ya da hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda kısa sürede sorunu çözüyoruz.

Hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile sunarak sizlere her açıdan destek oluyoruz. Yıl içerisinde pek çok kez kampanya düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çadır branda ve tente hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. Müşterilerimize en hızlı şekilde dönüş sağlayarak yararlanmak istedikleri hizmetler ile ilgili yardımcı oluyoruz.

[email protected]

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR