• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acarkent Emlak Ve Gayrimenkul

Adres :

İstanbul Caddesi Görele Mahallesi No: 123/a Kavacık İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selman Atar - Seyban Atar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 843 44 41

Whatsapp 2:

0 (554) 259 25 13

Acarkent Emlak Ve Gayrimenkul, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız İstanbul emlak sektöründe hizmet vermektedir. Beykoz üzerinde bulunan firmamız bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde çalışmalar yapar. Pek çok rakip firmanın aksine bizler sektörde güvenle tercih edilmekteyiz. Sizler de Acarkent Emlak Ve Gayrimenkul firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz.

Emlak sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak oldukça zordur. Çünkü müşteriler her zaman aradığı hizmetten uygun fiyata faydalanmak ister. Emlak sektöründe güven oldukça önemlidir. Bizler ekip olarak müşteri güvenini daima ön planda tutuyoruz. Bu sayede doğru ve kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Firma olarak kalitemizden ödün vermiyor, ekonomik fiyatlarla emlak hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Çalışmalarımızda gösterdiğimiz titizlik sayesinde müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlıyor, yüksek tutuyoruz.

Emlak sektöründe geniş kapsamlı çalışmalar yapıyoruz. Bizler alım satım işlemleriyle birlikte kiralama hizmeti de veriyoruz. Firma olarak satmak istediğiniz yapıları satın alıyor, uygun müşteriye satıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimiz ev veya ofis gibi yapıları satın almak istiyorsa onlar için uygun yapıyı buluyor, satışa sunuyoruz. Kiralamak istediğiniz yapılar için uygun kiracıyı bulmakta zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için uygun özelliklerde kiracıyı bularak kiralama işlemini yaparız. Emlak ofisimiz aracı olarak hizmet vermektedir. Doğru ve güvenilir hizmet garantisi sunan emlak ofisimiz güvenle tercih edilebilir. Hayalinizdeki evi veya ofisi bulmak için sizler de emlak ofisimizi ziyaret etmeyi unutmamalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR