• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Açelya Ağda Güzellik Salonu

Adres :

Emekevler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 45/ A Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Canan Navdar

E-Posta Adresi :

canannavdar0841@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 508 41 00

Güzellik ve estetiklik her insan için önemli olan noktalardan birisi olmuştur. Geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde bu önem giderek artmış, günümüz şartlarında da artarak devam etmektedir. Bizlerde Açelya Ağda Güzellik Salonu olarak güzellik, estetiklik ve bakımlılığın en iyi şekilde elde edilmesi için çabalamakta, profesyonel bir süreç ile gerekli hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız. Günümüzün en iyi, kaliteli ve modern estetik – bakım hizmetlerini sunan Açelya Ağda Güzellik Salonu olarak sizlerde bizleri tercih ederek bu hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Açelya Ağda Güzellik Salonu olarak Kocaeli ilinin Kartepe ilçesinde yer alan salonumuzda sizlere bu hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bakım, estetik ve güzellik hizmetlerimizi kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana büyük bir özenle vermekte, sağlıklı, kişiye özel, steril, modern, güvenilir ve uygun fiyatlı çalışma yapımız neticesinde Kocaeli güzellik merkezi alanında tercih edilen noktalardan birisi haline gelmiş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz de bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilir, değerinize daha da değer katabilirsiniz.

Güzellik salonumuz vermiş olduğu hizmetler kapsamında protez tırnak uygulaması, kalıcı oje işlemleri, kirpik lifting, gelin başı model süsleme, nişan başı yapımı, manikür, pedikür, özel gün makyaj işlemleri, kaş tasarımı, sir ağda, türban tasarımı, gelin makyajı ve daha birçok estetik işlemin yapım hizmetini vermektedir. Tecrübeli ve profesyonel ekip kadromuz ile sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmetlerde sizlerde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR