• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acıktım Park Cafe

Adres :

Başagaç Mah.gümüş Sokak No: 1/ankara Parkı Beypazarı Ankara Ankara » Beypazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Temel

E-Posta Adresi :

aciktimparkcafe@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 659 68 19

Gıda tüketimi bizler için zaruri ihtiyaçlar arasında yer alan önemli bir sektördür. Bu yüzden hizmet alınacak olan kurumun güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkmış bir işletme olmasına dikkat edilmelidir. Günümüzün yoğun çalışma temposu arasında, ya da akşamları evinize yorgun gelip te yemek yapmak istemediniz durumlarda sizlere kaliteli lezzetlerimiz ile hizmetler sunmaktayız. Sadece bununla sınırlı kalmayıp sevdikleriniz ile hoş vakitler geçirebileceğiniz cafe yapımız ile sizlere hizmetler vermekteyiz. Acıktım Park Cafe olarak profesyonel kurum yapısı ile çalışmaktayız.

Acıktım Park Cafe olarak Ankara ilinin Beypazarı ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet yapımız sayesinde Ankara restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Emin adımlarla ilerleyerek gelmiş olduğumuz bu konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan desteği ve hizmeti sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere tost çeşitlerimiz, çiğ köfte lezzetimiz, tavuk dönerimiz, et dönerimiz, gözleme çeşitlerimiz, dondurma çeşitlerimiz ve içeceklerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken kaliteli, güvenilir ve lezzetli olan ürünleri kullanmaya özen göstermekte, çok dikkatli bir şekilde kontrollerini sağlamaktayız. Pişirme ve hazırlama esnasında da temizlik ve hijyen yönünden hassas bir şekilde işlemlerimizi uygulamaktayız. Profesyonel olarak sunduğumuz bu hizmetlerden sizlerde faydalanabilirsiniz. Acıktım Park Cafe olarak sizlere hizmetler vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR