• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acısu Dinlenme Tesisi Canlı Alabalık

Adres :

Derecik Mahallesi Atatürk Caddesi No: 71 Oğulkaya Trabzon » Akçaabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferit Çelik

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 673 87 13

Whatsapp 2:

0 (536) 989 44 01

Trabzon Akçaabat’ta birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak çalışmalarına devam eden Acısu Dinlenme Tesisi Canlı Alabalık merkezimiz eşsiz lezzetlerin, güler yüzlü hizmetin ve kalitenin değişmez adresidir. Bizler bölgemizin yeme, içme ve eğlence alanında eşsiz bir mekana sahip olması arzusuyla yıllar önce yola çıktık. Kısa sürede farkımızı ortaya koyarak Akçaabat’ın en çok tercih edilen dinlenme tesisi haline geldik. Yerli ve yabancı bütün müşterilerimizin tesisimizden memnuniyetle ayrılmasını sağladık. Yine de başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası adına azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Trabzon restaurant sektörünün liderlerinden birisi olarak amacımız daima müşterilerimize en iyi hizmeti vermek. Bunun için son derece modern, bakımlı, hijyenik ve kaliteli bir alabalık tesisi inşa ettik. Yılın her döneminde balıklarımızı tüketime hazır tutuyor, en doğal besinlerle besleyerek ve süreli gözetim altında tutarak lezzetleriyle damaklarınıza hitap etmesini sağlıyoruz. Sadece alabalıklarımızla değil, daha pek çok menümüzle karşınızdayız. Ürünlerimizin tamamında kaliteden, lezzetten, sağlıklılıktan ve tazelikten taviz vermiyoruz.

Bütün ürünlerimizin malzeme seçiminden itibaren özveriyle hareket ediyor, en iyi malzemeleri mutfağımıza dahil ediyoruz. Uzman aşçılarımızın saklı tarifleriyle bin bir çeşit ortaya çıkarmalarını ve sizlerle buluşturmalarını sağlıyoruz. Ailelerinizle, sevdiklerinizle birlikte durup dinlenebileceğiniz, keyifli zaman geçirebileceğiniz, özel gün kutlamalarınızı yapabileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Izgara köfte, alabalık, saç kavurma, balık ızgara, kahvaltı ve çok daha fazlasını en uygun fiyata sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR