• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acıusta Adıyaman Çiğköftecisi

Adres :

Güneşli Mah. Cumhuriyet Cad. Kuyumcular Çarşı Cami Karşısı Kahramanmaraş » Elbistan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Altıntop

E-Posta Adresi :

ARIKONAK@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 035 02 46

Kahramanmaraş ilinde hizmet veren ve adıyla ün salmış olan Acı usta Adıyaman Çiğköftecisi birmilyonnokta.com un üyesidir. Fast food denince önceden aklımıza hamburger, pizza, patates kızartması gelirken günümüzde bu saydıklarımızla birlikte yöresel lezzetlere de olan ilgi artmıştır. Adıyaman fast food sektöründe hizmet veren firmamız da yaptığı lezzetli tatlarla müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Firmamızda çiğköfteyle yapılan çeşitli lezzetler bulunmaktadır, siz değerli müşterilerimizin en çok beğendiği ürünler arasında sushi çiğköfte, yağlı dürüm, porsiyon çiğköfte ve özel dürümlerimizi sıralayabiliriz. Kilo ile satışımız da mevcuttur. Ürünlerimizin yapımında kullanılan bütün malzemelerin doğal olmasına azami ölçüde dikkat ediyoruz. Turşularımız, çiğköftenin yanında sunduğumuz yeşilliklerimiz her zaman tazedir. Çiğköfte ustalarımız yılların verdiği tecrübe ve emekle hem damak hem de göz zevkinize hitap edecek çiğ köftelerimizi hijyen kurallarına uyarak, özenle hazırlamaktadırlar. Çiğköftelerimizin yanında bir de özel acılı soslarımız bulunmaktadır. Daha fazla acı seven müşterilerimiz bu soslarla aradığı lezzeti bulacaktır.

Bizleri arayarak sipariş verebilir ya da dilerseniz firmamızı ziyaret ederek de çiğköftelerinizi yerken ikramlarımızı tadabilirsiniz. Çalışırken temel prensibimiz temiz işçilik ve müşterilerimizi sağlıklı menülerle buluşturmaktır. Bu çalışma prensibi bizi başarıya götürmektedir. Müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken piyasa koşullarını dikkate alarak hareket etmekteyiz, tüm ürünlerimiz uygun fiyatlıdır. Bir de her ay belli günlerde yaptığımız çeşitli kampanyalarla uygun fiyatlarımızdan tüm yararlanabilir, daha çok ve çeşitli ürün satın alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR