• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acs Grup Maden Makinaları

Adres :

Saray Mah. Keresteciler Sanayi Sitesi 1. Cad. Tnr Prefabrik Blokları No: 57 Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 140 50 54

Acs Grup Maden Makinaları isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Şirketimiz sanayi alanında maden makinaları üreterek sektöre hizmet vermek ve sanayiye katkı sağlamak temelleriyle kurulmuştur. Hızla büyüyen içinde bulunduğumuz dönemde sanayi sektörünün de gelişmesi adına birçok adım atmaktayız. Bu kapsamda sanayi sektöründe gerekli olan farklı tür makinaları üretmekteyiz.

Ankara makine sektöründe çalışmakta olan firmamızda bulabileceğiniz kazan beton mikseri imalatı, kazan mobil beton mikseri imalatı, kazan kırma eleme tesisi, maden makinaları imalatı, kazan mobil beton santrali, sabit beton santrali imalatı, kazan makine mühendislik hizmeti, kazan beton santrali otomasyon hizmeti gibi hizmetler sizlerin huzuruna sunulmaktadır. Sitemizde bulunan telefon numaramızdan bize 7/24 ulaşabilir, sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilir ve aklınıza takılan herhangi bir soruyu bize sorarak bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak hedefimiz bu sektörde öncü gelen firmalardan biri olmaktır. Projelendirme, imalat, şantiye sahasında yapılan çalışmalar ve imalat, yapılan satışlar ve sonrasında sunulan hizmetler, servis ve yedek parça hizmetleri gibi faaliyetlerimizin tümünde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve sektörde öncü gelen firma olma hedeflerimize ulaşma yolunda çok emek vermekteyiz. Bu kapsamda piyasaya göre uygun fiyatlarımız ve hizmetlerimizdeki kaliteyi son derece özenle koruyoruz. Bu bağlamda makine üretimlerimizde en kaliteli çelik ve diğer hammaddeleri kullanmakta, imalat aşamalarımızda her bir noktada özen göstermekte olup tüm bu üretimlerimizde sektördeki son teknolojiyi takip ederek kullanmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR