• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Çiftliği

Adres :

Cumaköy Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Basri Özdemir - Tanay Torun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tanaytorun@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 876 64 63

Whatsapp 2:

0 (505) 258 70 52

Ada Çiftliği ülkemizde müşterilerine sundukları kaliteli ürün ve hizmetlerle dikkat çekmiş işletmelerin yer aldığı birmilyonnokta.com platformunun aktif üyelerinden biri olarak Kocaeli hayvancılık sektöründe hizmet sunmaktadır. Küçükbaş hayvancılık üzerine uzmanlaşmış olan işletme, müşterilerine sağlıklı, bütün veteriner bakımları zamanında yapılmış, hiçbir hastalık geçirmemiş, tamamen yönetmeliklere uygun şekilde yetiştirilen hayvanların satım ve kesimini gerçekleştirmektedir.

Adak ve kurbanlık kültürlerinin yaygın olduğu ülkemizde, özellikle Kurban Bayramı zamanı kaliteli kurbanlık bulmak ve kestirmek yorucu ve zor bir iştir. Gıda güvenliğinin önemini her gün arttırdığı günümüzde, hayvanlardan insanlara geçebilen hastalıklarında artmasıyla, kurban ve adak seçimleri çok daha zor ve önemli hale gelmiştir. Geneli ülkenin uzak bölgelerinden gelen küçük ve büyük baş hayvanların kaldıkları, yemek yedikleri ortamları görmeden yapılan kurbanlık seçimleri birçok insanın içine sinmemektedir. Ayrıca, farklı bölgelerden uzun saatler ve günler kamyonlarla taşınan hayvanlarda farklı sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkması da görülmektedir.

İslamiyet’te olduğu kadar ülkemizdeki diğer yaygın inanışlarda da yer bulan kurban ve adak adama inanış ve gelenekleri sebebiyle ülkemizde bu alanda talep oldukça yüksektir. Ülkemiz nüfusunun en yoğun ve en fazla olduğu bölgede hizmet veren Ada Çiftliği, Gebze’de bulunan merkezi sayesinde müşterilerine ellerinde bulunan küçükbaş hayvanları yaşam alanlarında gösterebilmekte, istenirse kesimlerini hemen dini kurallar ve yönetmeliklerin emrettiği biçimlerde gerçekleştirebilmektedir.

Uygun fiyatlarıyla da müşterilerini sevindiren işletme geniş hayvan stoğu ile müşterilerinin emrindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR