• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Makina

Adres :

Onat Kutlar Mahallesi 55020 Nolu Cadde No: 85 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Gün

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 617 14 63

Geleneksel veya modern dikiş makinelerinizin tamir ve bakımını yapan Ada Makine birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Modern çağa nazaran geçmişte hemen hemen her evde bir dikiş makinesi bulunmaktaydı. İnsanlar kumaş ve dikime dair birçok işlemi kendi yapmaktaydı. Gün geçtikçe tekstilin artması, seçeneklerin çoğalması ile imkânlar genişlemiştir. Buna bağlı olarak günümüzde evlerde dikiş makinası sayısı da bir hayli azalmıştır. Ancak dikiş tutkunu olan bireyler bu geleneği sürdürmektedir. Geleneksel veya modern makineler günümüzde kullanılmaya devam etmektedir. Makine diğer her şeyde olduğu gibi gün geçtikçe yıpranmakta ve arızalanmaktadır. Arızalanan makinanın bakım ve onarımı yapılmazsa tekrar kullanımı pek mümkün değildir. Ada Makine olarak, dikiş makinalarınızın bakım, onarım, tamir veya alış satış gibi işlemlerini yapmaktayız.

Gaziantep makine olarak, bölgede bulunan ender dikiş makinesi ustasıyız. Geleneksel veya modern dikiş makinaların problemlerini analiz edip gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Ev veya iş yerlerinizde problem yaşadığınız dikiş makineleriniz varsa mutlaka bakımı gerekmektedir. Sizler için bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tamir ve bakım işlemlerinin yanı sıra satmak istediğiniz makineleri de almaktayız. Makine ihtiyacınız varsa ikinci el modern ve klasik dikiş makinelerin satımını da yapmaktayız.

Dikiş yapmak, işten ziyade bir tutkudur. Bu tutkuyu gerçekleştirmek, ortaya güzel ve kaliteli ürünler çıkarmak için iyi çalışan, fonksiyonel makineler gerekmektedir. İhtiyacınız olan makine, makine bakım ve onarımın en doğru adresiyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR