• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Taksi

Adres :

Zincirlidere Cad. Düz Sokak No: 7 Mecidiyeköy İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ada-murat Taş-hasan Kuru-ahmet Yayla

E-Posta Adresi :

aliada.037@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 307 58 37

Whatsapp 2:

0 (552) 307 58 37

Whatsapp 3:

0 (552) 458 37 58

Ada Taksi olarak İstanbul Şişli’de hizmet veren işletmemiz, yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile İstanbul taksi sektöründe faaliyet gösteriyor. Kaliteli çözümlerimiz ve güvenilir iş ortaklığımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyor, kaliteyi bir hedef olmaktan çıkararak uzun soluklu bir sürece dönüştürmüş bulunuyoruz. Bu sayede en iyi olduğumuz noktada hep en iyi kalabilmek için çabalıyor, gördüğümüz teveccühle de doğru yolda olduğumuzu görüyoruz.

İşletme olarak gelişimi kendimize temel şiar edindik. Bunun için ilk günden bu yana çağa ayak uyduruyoruz. Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri başarıyla sistemimize entegre ediyor, müşterilerimize en modern taksicilik hizmetlerini sunuyoruz. Araçlarımızı her zaman en modellilerinden tercih ederek müşterilerimizin konforlu bir seyahat etmelerini sağladığımız gibi diğer donanım ve teknik detaylarda da kendimizi güncel tutarak müşterilerimizin durağımızdan en kolay ve en kaliteli hizmeti alabilmelerini sağlıyoruz.

İşletme olarak her biri alanında yetişmiş, donanımlı, güller yüzlü ve gelişime açık personellerle çalışıyoruz. Şoförlerimizin her biri işini severek yapan ve bunu müşterilerine yansıtan kişilerdir. Gerek lokasyon bilgileri gerekse danışmanlık hizmetleri ile hep daha iyiyi sunabilme gayretinde olan ekiplerimiz müşterilerimi baş tacı ederek ihtiyaçlara en hızlı ve en kaliteli çözümleri üretmektedirler.

Havaalanına taksi, otogara taksi, hastaneye taksi, acil taksi ihtiyaçlarınız için 7/24 tarafımıza ulaşabilir, bir telefonla en hızlı ulaşım sağlayabileceğiniz taksimizi çağırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR