• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adalı Kargı Oto Kurtarma

Adres :

- Çorum » Kargı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kapucu

E-Posta Adresi :

kademeci431@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 223 54 24

Whatsapp 2:

0 (541) 254 09 66

Firmamız; Çorum yol yardım sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar 7 gün 24 saat kazalı ya da yolda kalmış araçlarınıza verdiğimiz yol yardım hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Firma olarak konusunda uzman ve alanında yılların deneyimine sahip, yol şartlarını ve koşulları bilen bir çalışma personeli ile çalışmaktayız. Çalışma personelimizin her koşulda sağladığı özverili çalışmaları ve teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanarak bu günkü konumumuza geldik. Bulunduğumuz konumda müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlamak amacı ile güven ve dürüstlük kavramlarını temel çalışma prensibimiz edindik. Bu prensiplerimiz ışığında daima müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımız sürdürdük. Tedarikçilerimizin beklentilerine her zaman açık olduk. Bugünden sonra da bu çizgimizde devam etmekte kararlıyız.

Firma olarak mevsim ve yol şartları her ne olursa olsun en kısa sürede verdiğiniz lokasyona ulaşarak en hızlı ve en ekonomik çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bununla birlikte araçlarımız karayolu taşıma sigortasına sahip olup sunduğumuz hizmetlerimiz garanti altındadır. Firmamızın yol yardım ve kurtarma servisinde çalışan şoförlerimiz işinin ehli ve çözüm odaklı çalışan sorumluluğunun bilincinde kişilerdir.

Firma olarak hedefimiz sürekli artan rekabet ortamında tedarikçilerimizin beklentilerine en hızlı ve en çabuk bir şekilde cevap vererek sıkıntılarını gidermektir. Bunun için gün be gün kalite standartlarımız arttırarak ve çağın getirdiği yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR