• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Öz_elif Çiçekcilik

Adres :

Ulubatlı Hasan Mah. Kozan Cad. No: 610/b Yüreğir / Adana Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Baysal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozelifcicekcilik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 651 30 40

Adana çiçek ve hediye sektöründe yer alan firmamız ülkemize yerleşmiş olan çiçek anlayışını değiştirebilmek adına birbirinden farklı çalışmalar düzenlemektedir. Ekonomik ve kolay şekilde çiçek talep edebilmenin doğru adresi hemen yanı başınızdadır. Firmamız sektöre adım attığı ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu kazanmayı amaçlıyoruz. Sizlerin mutluluğuna şahit olarak hizmet sunmak başarıyı da beraberinde getiriyor.

Firma olarak kendimizi geliştirip ülkemizin en büyük çiçekçisi olmayı hedefliyoruz. Hedefimize kısa süre zarfında ulaşacağımıza inanıyoruz çünkü bu yolda gerekli olan bütün koşulları sağlıyoruz. Kusursuz şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde günden güne müşteri kitlemizi de artırıyoruz. Müşterilerimize talep ettikleri seçenekleri sunmak için çok çeşitli çalışma sağlıyoruz. Çeşitlerimizi durağan şekilde bırakmayarak daima güncelliyoruz. Firmamızın hizmetleri kalite öncülüğünde olduğu için başarı kaçınılmaz hale geliyor. Yüksek kalitemiz ve başarımız ile rakiplerimizi de geride bırakıyoruz.

Özel günleriniz için isteme çiçeği gibi farklı konseptler de çiçek aranjmanları da hazırlıyoruz. Sadece bunlarla yetinmeyerek araba süsleme hizmetlerinde de hatasız olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz kusursuz hizmetlere oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyatlarımız genel itibari ile uygun olsa da zaman zaman kampanyalar düzenleyerek avantajlar gerçekleştiriyoruz. Sizler de kaliteli ve güvenilir hizmetler talep etmek istiyorsanız firmamızın sitesinde yer alan telefon numarasını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR