• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Sofrası ( Tatlı Izgara )

Adres :

Cumhuriyet Caddesi No: 353 Büyükcami Karşısı Tatvan/bitlis Bitlis » Tatvan

Sektör :

Yetkili Kişi :

İhsan Tatlı

E-Posta Adresi :

adanasofrasi.71@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 725 17 13

Yemek kültürü çok geniş olan bir kültüre sahibiz. Bu kültürel mirasımız olan lezzetler içerisinde kebabın yeri çok büyüktür. Halkımız tarafından da beğenilerek tüketilmektedir. Özellikle Adana yöresinde bu konuda hizmet veren kuruluş sayısı daha fazla artış göstermesinden dolayı daha çok duyulmuştur. Adana Sofrası ( Tatlı Izgara ) olarak bizlerde sizlere bu konuda kaliteli, güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Adana Sofrası ( Tatlı Izgara ) Bitlis ilinin Tatvan ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Bitlis restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, tava çeşitleri, çorba çeşitlerimiz ve içeceklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli malzemeler kullanarak üretimlerimizi yapmaktayız. Bu malzemelerden biri olan etimizi sabit bir üreticiden alarak güvenli bir hizmet vermeye çalışmaktayız. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde kaliteli, uygun fiyatlı, güvenilir ve lezzetli bir kurumdan et tüketmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Adana Sofrası ( Tatlı Izgara ) ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR