• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adatepe Battalbey Çiğköfte

Adres :

Yaylacık Mah. Başarı Cd. 164/166-b Buca / İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atakan Öykünç

E-Posta Adresi :

busranurvelican@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 450 19 28

Ağzının tadını bilen müşterilerimize, lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden, güler yüzle hizmet etme anlayışını benimsemiş bir firmayız. Siz müşterilerimize özel, özgün kampanyalarımız ile sunduğumuz farklı avantajlarla yalnızca damak tadınızı değil, ekonominizi de düşünüyoruz. En güzel ve en eski tatlardan olan çiğköfte kültürünün daha fazla insana ulaştığı günümüzde, sunduğumuz kaliteli hizmetlerle bu alanda biz de varız. Adatepe Battalbey Çiğköfte olarak firmamız, toplumumuzun büyük bir kesimi tarafından benimsenmiş çiğköftenin, geleneksel damak tadını bozmadan en lezzetli halini sizlere ulaştırmayı vizyon edinmiştir.

Sizlerin beğenisine sunduğumuz çiğköftemizde kullanılan malzemelerde, en kaliteli ve en doğal malzemeleri tercih ederek, içerisine kalitemizi ve tecrübemizi de katarak sevgi ile yoğuruyoruz. Ürünlerimizin hazırlanmasından, muhafaza edilmesine ve servis edilmesine kadar sizlere ulaşıncaya kadarki tüm safhalarında gerekli hijyen koşullarına azami dikkat edilmektedir.

Bu lezzetleri gelip yerinde tadabileceğiniz gibi, sipariş için bizlerle irtibata geçebilir ve paket servis hizmeti de alabilirsiniz. Menümüzde eşsiz çiğköftemizin yanı sıra, midye dolma, pilav üstü tavuk ve lezzetli mezelerimiz ve içecek çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Sizleri buluşturduğumuz tüm bu lezzetlerin hazırlanıp masanıza gelmesine kadar gerekli tüm sağlık standartlarına uyulmaktadır.

Çiğköfte ve midye konusunda sektörün ileri gelen markalarıyla yarışır kalitede hizmet sunmaktayız. Lezzetlerimizle tanıştığınızda bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu kendi gözlerinizle görecek ve sık aralıklarla misafirimiz olacaksınız. İzmir Fast Food sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin uygun fiyat aracılığı ile sizleri buluşturduğu bu lezzetlere bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR