• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyaman Çiğköfteci Ali Baba

Adres :

Kurtuluş Mah. Şehit Yılmaz Korkut Cad. No: 3/a Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kübra Küsmez

E-Posta Adresi :

-

Adıyaman Çiğköfteci Ali Baba ismi altında birmilyonnokta.com üyesi olan bizlerden tadacağınız bu eşsiz ve mükemmel lezzetin büyüsünü yaşamanız için direkt olarak sipariş edebilir ve işletmemize de gelip bu hizmetten faydalanarak bizi de mutlu edebilirsiniz. Ne olursa olsun sapmamakta ısrarcı olduğumuz bir doğrultuda zorlu ama sonucu mükemmel olan bir süreç yaşama noktasında çok ısrarcıyız ve katlandığımız yorucu ama mutluluk verici bu sürecin ana merkezinde her zaman sizleri görüyoruz.

Karabük fast food alanında hizmet vermenin anlamını kavrayan bir ekip olarak malzemelerimizin oldukça doğal ve kaliteli olduğunu öncelikle belirtmek isteriz. İçerisine kattığımız baharattan tutun, ekmeğine kadar özenli bir işçilik gerçekleştiriyoruz. Acılığı konusunda tercihlerinize göre hizmetler sunabiliyor ve dürüm şeklinde olmadan tabak halinde servis de yapabiliyoruz. Gramajına göre fiyat biçiyor ve isteğe bağlı olarak nar ekşisi gibi ilaveler de yapabiliyoruz.

Önemli olanın sürdürülebilir bir çaba olduğunu düşünüyoruz. Devamı olmayan kaliteyi hiçbir zaman desteklemedik, desteklemiyoruz ve bu konuda şaşmaz bir denge içinde çok emi adımlarla ilerleyerek karşınızda olmaya çalışıyoruz. Bütün enerjimizi bu noktalarda harcayarak ve noktalara odaklanarak kullanıyoruz ve bunun ödülünü takdirinizler kazanıyoruz. Daha almamız gereken uzun bir yol olduğunu ve daha iyisini istediğimiz için sarf etmemiz gereken emeklerin oldukça fazla olduğunu göz önünde bulundurarak bilinçli bir görselin silinmez dokunuşlarını yapıyoruz. Sizleri ise aramızda görmekte oldukça istekliyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR