• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyaman Hijyen Halı Yıkama

Adres :

Yeni Mah. Türmüz Yolu Üzeri Ema Market Merkez / Adıyaman Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynel Cengiz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 622 28 22

Whatsapp 2:

0 (544) 512 01 02

Uzun yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi tecrübe ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en nitelikli ve en temiz hizmeti uygun ekonomik koşullar altında sunmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden memnuniyet duymanız bizler için her şeyden önce gelmektedir. Memnuniyetiniz bizlerin çalışma motivasyonunu arttıran en önemli unsur ve en değerli referans kaynağı olmaktadır.

Yapmış olduğunuz olumlu geri dönüşümler sayesinde Adıyaman halı yıkama sektöründe her geçen gün emin adımlarla ilerlemekte ve üst sıralara çıkarak alanımızda söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlere en kaliteli ve nitelikli hizmetleri sunmakta olan tüm ekibimizin her biri alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli personellerden oluşmaktadır.

Sektörümüze ilişkin dünyadaki ve ülkemizdeki tüm gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ediyoruz ve bu gelişmeler ve yenilikler çerçevesinde kendimizi devamlı güncelliyoruz. Tüm hizmetlerimizde uluslararası standartlara uygun kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanılmaktadır. Koltuklarınızı ve halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlayacak tüm teknolojik donanım, ekipman ve altyapıya sahip bulunmaktayız. Evlerinizde veya işyerlerinizde sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için koltuklarınızın ve halılarınızın temizliği oldukça önemlidir. Özellikle tozlara alerjisi bulunalar için halıların temizliği ihmal edilmemesi gereklidir. Sizlerin sağlığı için koltuklarınızı ve halılarınızı lekesiz olarak temizliyor ilk günkü sizlere tertemiz olarak teslim ediyoruz. Tüm hizmetlerimizin arkasında durarak koltuklarınızın ve halılarınızın tertemiz olmasını uygun fiyatlar ile sizlere garanti ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR