• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afyon Violet Masaj Salonu

Adres :

Karamanmah. Meltem Cad Benze Apt.kat.7daire 27 Afyon Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 536 27 23

Whatsapp 2:

0 (541) 536 27 23

Stres, günümüz insanının en büyük sorunudur. Günlük hayatımızda, iş hayatımızda ve aile hayatımızda karşımıza çıkan bu stresten bir nebze olsun kaçınmak artık çok daha kolay. Violet Spa ve Masaj Salonu, profesyonel ve tecrübeli masaj kadrosuyla sizleri modern hayatın zorluklarından kurtulup güzel bir masajla rahatlamanızı sağlıyor. Deneyimli masörlerimiz ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile sizlere her zaman daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

Violet Spa ve Masaj Salonu, sizleri evinizde hissettirecek ortamı ve rahatlamanızı sağlayacak masaj ve konforlu hamamlarıyla hizmetinizdedir. Afyonkarahisar Merkez’de bulunan masaj salonumuzda, hamam, sauna ve jakuzi gibi hizmet seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı alanında yetkin çalışanlarımızla her geçen gün kendimizi daha iyiye taşıyor ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firma olarak gayemiz, kalite standartları çerçevesinde her geçen gün kendimizi yenileyip geliştirerek inovatif bir yol izlemek ve sizlere daha iyi hizmet sunmaktır.

Sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip edebilir ve olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde sizden aldığımız referanslar ve geri bildirimler sayesinde kendimizi alanımızda daha etkili ve daha profesyonel bir hale getireceğimizin garantisini veriyoruz. Bizi biz yapan, siz saygıdeğer müşterilerimizsiniz. İşletme olarak, bizi sektörümüzün önder firmalarından biri haline getirmenizin haklı gururunu yaşıyoruz. Violet Spa Ayfonkarahisar Merkez Hamam Sauna ve Masaj Salonu ile siz kıymetli misafirlerimizi bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR