• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aile Danışmanı Sedef Bal

Adres :

Çukurambar Mah. 1480. Sokak No: 2/a Besa Kule A Blok Kat: 10 Daire: 37 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedef Bal

E-Posta Adresi :

balsedef1988@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 484 08 88

Aile Danışmanı Sedef Bal olarak Ankara'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Ankara danışmalık alanında hizmet veren firmamız Aile Danışmanı Sedef Bal olarak birçok farklı türde terapi ve danışmalık hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz danışmalık hizmetleri kişilerin ihtiyaçlarına ve durumlarına göre değişmektedir.

Danışmalık merkezimizin sunduğu ilk hizmet öfke kontrol terapisidir. Öfke kontrol terapisine sahip olduğu öfkeyi sert bir biçimde gösteren ve yanlış yerlerde bunu gösteren bireyler içindir. Bu hizmetimizde öfke kontrolünüzü nasıl kendi elinize alacağınızı terapi yolu ile öğrenmekteyiz. Öfke kontrol terapisi alan bireylerin öfkelerini de azaltarak çok daha az öfkelenen ve öfkelendiğinde bunu öfkesini yanlış şekilde göstermemenizi sağlamaktayız.

Merkezimizin bir diğer hizmeti ise sınav kaygısı terapisidir. Genellikle ergenlik dönemindeki önemli sınavlar öncesi gözüken bu durum olağandır. Ancak bu kaygı fazla arttığı taktirde sınavda başarısızlığa kadar yol açabilmektedir. Merkezimizde önümdeki sınavalar için kaygı yaşayan bireylere bu sınav kaygısı terapisi hizmeti sunarak onların sınav kaygısını yenmesini ve rahat bir zihin ile sınava girmesini sağlamaktayız.

Bir diğer önemli hizmetimiz ise aile terapisidir. Aile terapisi ya da çift terapisi olarak bilinen hizmetimizde bireyler arasındaki sorunların, olayların, değişimlerin ve gelişmelerin incelenerek bu durumları çözmek konusunda bireylere yardımcı olmaktayız. Merkezimizin bir hizmeti de online terapidir. Online terapi hizmetimizde merkezimizde sunduğumuz tüm hizmetlerimizi online olarak sunduğumuz işlemdir. Bu hizmetimizin yüz yüze hizmetimizden herhangi bir farkı bulunamamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR