• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak - Buura Tercüme Bürosu

Adres :

Turan Güneş Bulvarı No: 18-20/28 Pasaj Giriş Katı Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vahidbeg Abidoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vahidbegabidoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 612 12 11

Danışmanlık hizmetleri veren Ak-Buura Tercüme Bürosu birmilyonnokta.com üyesidir. Yılların deneyimine sahip uzman ve eğitimli bir ekiple sizlere tercüme danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Sizlere tercümanlıkta profesyonel hizmetler sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri en kaliteli şekilde sunmayı misyon edinmiş bir danışmanlık bürosu olarak müşteri memnuniyetine odaklanmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle faaliyet gösterdiğimiz sektörde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Hizmet kalitemizle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Ankara danışmanlık sektöründe sizlere verdiğimiz tercüme hizmetleriyle öncü firmalar arasında yer almaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri hizmet yelpazemizi ve hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişleterek büyümeyi sürdürdük. Bugün sizlerin ihtiyaçlarına en ideal şekilde karşılık veren bir firma olarak büyümeye ve daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmaya devam etmekteyiz. Noter onaylı yeminli tercüme ve çeviri hizmetleri almak isteyen müşterilerimize müracaat edebilecekleri güvenilir bir adres olarak hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi hizmetler sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak her defasında yenilenen hizmetlerimizle sizlerin huzuruna çıkmaktayız. Kaliteli hizmetleri güvenle alabileceğiniz firmamızda müşterilerimizle aramızdaki engelleri kaldıran bir hizmet politikası uygulamaktayız. Nu doğrultuda uygun fiyatlarla tüm hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak makul fiyatlarla sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. İlk günden beri sizlerin ilgisi ve desteğiyle emin adımlarla ilerlemeye ve kesintisiz hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler