• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak Cleaning Koltuk Yıkama

Adres :

- İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Ak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eren.ak.6628@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 456 66 28

Temizlik, oldukça hassas ve bir o kadar önemli bir konudur. Kişisel temizliğin olduğu kadar özellikle sık kullanılan alanlardaki temizliğin yapılması başta kişinin kendi sağlığı olmak üzere sevdiklerinin de sağlığını etkileyebileceği derecede önem arz etmektedir. Bu sebeple bu alanların düzenli bir şekilde temizliğinin yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Hele ki bu alanlarda bulunan içinde görünmeyen toz kalıntıları ve çıkmayan inatçı lekeleri ile meşhur olan koltuk ve halılar bulunmakta ise işte o zaman işinin ehli işletmeler tarafından yardım alınması yapılabilecek en doğru hareket olmaktadır.

Her ne kadar temizlendiği düşünülse de görünmeyen lekeleri mutlaka içerisinde barındıran bu alanlar gün içerisinde en çok kullanılan alanlar olmaktadır. Bizler de sizlere temizlik konusunda uzman elinin yardımcı olabilmesi ve daha sağlıklı alanlarda sevdikleriniz ile daha çok anılar biriktirebilmeniz için İstanbul temizlik sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile son model en iyi temizleme cihazlarımız, tamamıyla doğal ilaçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Emanet ettiğiniz ürünlerinizi sizlere aldığınız ilk günkü temizliğinde ve renginde vereceğimizin garantisini sizlere veriyoruz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde her zaman sizler için en iyi temizliği sunabilmek için kendimizi durmadan geliştiriyoruz.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata ve en güvenilir işletmeden almak isteyen siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamak tan büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR