• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak Kale Yapı Dekorasyon

Adres :

Avp Mahallesi Bahçe Sokak N9 D4 Bursa » Kestel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Alperen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

m.alperen.bbp@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 310 45 77

Whatsapp 2:

0 (535) 205 16 45

Firmamız; Bursa iç dekorasyon sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar üstlendiğimiz projeleri başarı ile tamamlayarak adımızdan övgü ile söz ettirdik. Müşterilerimizin beklentilerine uygun, titiz ve özverili çalışmalarımız ile üstlendiğimiz proje ve uygulamaları kalite politikamızdan ödün vermeden, eksiksiz olarak ve zamanında tamamlayıp teslim ettik. Bununla birlikte müşterilerimizin hem zevkine hem de bütçelerine uygun en kaliteli hizmeti ve en kaliteli işçiliği sunmaya çalıştık.

Güvenilirlik, dürüstlük, yenilikçilik, kaliteli hizmet ve verimlilik firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz çerçevesinde sektörde yılların kazandırdığı bilgi, birikim ve tecrübemizi modern çağın teknolojik gelişmeleri ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize daha estetik ve daha kullanışlı yaşam alanları oluşturmak için gayret gösteriyoruz. Dolayısıyla plastik lambiri montaj uygulaması başta olmak üzere duvar kağıdı, desenli boya, çelik çatı imalatı, alçı alçıpan işleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma olarak müşterilerimizin her türlü tadilat işlemlerinde beklenti ve ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı çözümleri üreterek ihtiyaçlarını gidermek ve beklentilerini karşılamak önceliğimizdir. Dolayısıyla faaliyet alanımızda A’dan Z’ye tüm gereksinimlerinizi tek çatı altında karşılamaktayız. Firma olarak sektörle ilgili tüm yenilikleri yakından takip ederek ürün kalitesini hizmet kalitesi ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmayı ana misyonumuz edindik. Bu misyonumuz ekseninde sizlere daha iyisini sunabilmek adına yeni ürün ve konseptleri yakından takip ederek beğeninize sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR