• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Adres :

Örnek Mah. Finans Çıkmazı Sok. No: 1 Ataşehir İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oya Tuncalı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gokhanerdogan58@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 968 35 13

Whatsapp 2:

0 (554) 968 35 13

Akademi Kız Öğrenci Yurdu yıllardır bu sektörde olup yurt hizmeti konusunda oldukça deneyimlidir. Yurdumuz 24 saat güvenlik kameralarıyla korunmakta olup, yangın merdivenleri ve her odada bulunan duman detektörleriyle olası karşılaşılabilecek felaketlere karşı her türlü felakete karşı önlemini almış bulunmaktadır. Öğrencilerimiz için hiçbir hizmetten kaçınmayıp emanetiniz olan gençlerimizi korumak ve onların konforunu aile sıcaklığında karşılamak için çok çalışmaktadır.

İstanbul turizm sektörüne katkısı bulunan yurdumuz Ataşehir’de olup konumu açısından birçok üniversite ve kampüse ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Yurt binası deprem yönetmeliğine uygun yeni inşa edilmiştir. 1-2-3-4-5-6 kişilik odalarımız modern şekilde dekore edilmiştir. Evlerinden ayrılan öğrencilerimizi aile sıcaklığını yaşatmayı ilke edinmiş olan yurdumuz ücretsiz oda temizliği, sabah kahvaltı akşam yemeği olmak üzere iki öğün, sınırsız internet, spor salonu, etüt odaları gibi birçok hizmeti vermektedir.

Odalarımızda yatak, dolap, mini buzdolabı, çalışma masası, kitaplık bulunmaktadır. Öğrencilerimizin yaşam alanlarını düşünerek odalarımızın güneş almasına ve ferahlığına dikkat ettik. Hijyen açısından çok önemli olan tuvalet ve banyoların her gün temizliği yapılmaktadır.

Katlarda bulunan su sebilleri ve yiyecek içecek otomatlarımızla vize final zamanında yoğun olan öğrencilerimizin her ihtiyacı düşünülmüştür. Okuldan geldikleri zaman dinlenmek için rahat vakit geçirebilecekleri kafeteryamız, yemek yerken TV izleyebilecekleri geniş yemekhanemiz, mimarlık öğrencileri için çizim odalarımız bulunmaktadır. Yurt binamız asansörlü olup daha detaylı bilgi almak için fotoğraflara bakabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR