• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akay Sigorta Aracılık Hizmetleri

Adres :

Osmangazi Mahallesi Hadımköy Yolu Caddesi No: 52 Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mükerrem Yegin

E-Posta Adresi :

mukerremyegin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 849 25 29

Whatsapp 2:

0 (541) 849 25 29

Whatsapp 3:

0 (543) 265 53 18

Kişinin, konutun, aracın ve sizin için değerli olan ne varsa onu güvence altına almak için yola çıktığımız firmamızda sizler için kaliteli ve güvenli hizmetler vermekteyiz. İstanbul sigorta finans sektöründe varlığımızı kaliteli duruşumuzla gösterebilmenin verdiği azimle gün geçtikçe size daha iyi hizmetler ve olanaklar sağlamak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Size verdiğimiz değeri, hizmetlerimizle size göstermeyi hedefliyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin her biri sizin için olsa da bireysel can güvenliğiniz için yapılan sigortalara ayrı bir önem veriyoruz. Bireysel sigortalarımız, sizi her koşulda düşünmeye odaklanmış sigortalardır. Can sağlığınızı ve olası kötü durumlara karşı sizi düşünen bir sigorta şirketiyiz. Sizin mesleki hata veya yetersizliklerinizden doğacak sorunlardan tutun ani bir durumda başınıza gelebilecek tüm durumları sizin için düşünüyoruz.

Sizin sahip olduğunuz konuta verdiğiniz önemi, bizde sizin adınıza savunuyoruz. Konutunuz için sunduğumuz sigorta çalışmalarımızın, sahip olduğunuz ya da sahip olmayı düşündüğünüz inşaat halinde olan konutunuz için önemli bir teminat olduğunu düşünüyoruz.

Aracınıza da aynen konutunuza verdiğiniz değeri biçiyor onun içinde sigorta çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kasko ve trafik sigortalarıyla arabanızın başına istenmeyen bir durum gelse dahi sizin için arabanızın yanında oluyoruz. Sizin zor zamanınızı paylaşıyor ve sizi anlıyoruz. Sigortayla başta kendiniz olmak üzere değer verdiğiniz her şeyi güvence altına almaya çalışıyoruz. Malınıza gelen hasarları biz hallederken sizin canınıza zeval gelmesin istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR