• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbaş Hayvancılık

Adres :

Yulaflı Mahallesi Ergene Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Akbaş

E-Posta Adresi :

adnanakbas59@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 496 84 33

Ülkemizde her yıl giderek artan hayvancılık sektöründe siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Günümüzde hayvancılık faaliyetlerinden geçimini sağlayan pek çok insan bulunmakta. İster büyükbaş olsun ister küçükbaş olsun bu alanda uğraş veren birey sayısı oldukça fazla. Bunun sebebi geçmişten gelen kültürel bir geçim kaynağı olması ve insanların yeme içme ihtiyacının bir kısmını buradan temin etmesidir. Hayvancılıkta genel olarak her hayvanın bütün uzuvlarından faydalanılır. Büyükbaş ve küçükbaş tüm hayvanların etinden sütünden yararlanılabilmekte. Bizlerde Tekirdağ hayvancılık sektöründe kaliteli hizmetler veren bir firma olarak en profesyonel şekilde kesilen etleri değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm tedbirleri alarak kesim şartlarına uygun bir biçimde hayvanlarımızın kesimlerini gerçekleştiriyoruz.

Hayvanlarımızın her türlü bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Eğitimli veterinerlerimiz tarafından zayıf ve hasta olan hayvanlarımız tedaviye alınmaktadır. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen firmamız asla hasta ve zayıf hayvanları kesimhaneye götürmemektedir. Yaşını doldurmuş ve kesime uygun hayvanlar en hijyenik koşullarda kesilmektedir. İsterseniz firmamızdan büyükbaş ya da küçükbaş hayvanları temin edebilir kesim işlemlerini siz istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz de sizlerin memnuniyeti bizler için büyük önem arz etmektedir.

Hayvancılık sektöründe gerekli olan tüm ekipmanları firma olarak bünyemizde bulundurmaktayız. Bu sektörü her zaman yenilikçi ilkemiz ile şirket olarak en yakında takip etmekteyiz. Ekip olarak işimizi her zaman en iyi şekilde yapmayı amaçlamaktayız. İstediğiniz zaman gönül rahatlığı ile çiftliklerimizi gezebilir bizimle çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR