• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbulut Vidanjör

Adres :

Bahcelıevler Mahallesı Cennet Sokak No: 16 Daire: 2 Tekırdag Marmaraereğlisi Tekirdağ » Marmaraereğlisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Akbulut

E-Posta Adresi :

gokhan_akbulut@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 429 66 03

Whatsapp 2:

0 (541) 429 66 03

Tekirdağ sanayi makineleri piyasasında kalifiye ve teknolojik vidanjör araçlarımızla tıkanmış olan kanalları açma ve temizleme işlemlerini yürütüyoruz. Akbulut Vidanjör tüzel kişiliğimizle faaliyete başladığımız günden bu yana verdiğimiz hizmetleri doğru ve genel kabul görmüş teknikler ile yürütmekteyiz.

Vidanjör sistemi makinenin mekanizmasına entegre halde olan santrifüj pompa aracılığıyla foseptik kuyusuna indirilen vakum hortumunun vakumlama yaparak orada tıkanıklığa sebep olan atıkların çekilmesi şeklinde çalışır. Çekilen atıklar aracın tank kısmında tutulur böylece etrafa daha fazla zarar vermeden kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı giderilir. Vidanjör hizmeti işinin uzmanı operatörlerimiz tarafından yürütülmektedir bundan dolayı sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan profesyonelce temizliği yapıyoruz.

Kanalizasyon tıkanmaları sonucu evlerin tuvalet giderleri de olumsuz olarak etkilenir bundan dolayı kiralık vidanjör hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Evinizin, işyerinizin tuvalet, lavabo, banyo gibi bölümlerinde gider kısmındaki suyun çekilmemesi durumunda acilen bizden yardım talebinde bulununuz aksi halde sorun ileri boyutlara ulaşacaktır.

Eğer otel, restaurant, fabrika gibi bir işletmeniz varsa tıkanmalar işlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Firmamızın profesyonel temizlik yapan vidanjör araçlarından bir tane kiralayarak sorununuzu hemen çözebiliriz. Ekolojik dengenin korunması amacıyla kanalizasyon temizliği yapılan bölgeden toplanan atık belediye yönetmeliğine göre atık tesislerine aktarılır böylece kendiniz şahsi fayda sağlarken oradaki atığın çevreye zarar vermeden imhası sağlanır. Tekirdağ gölgesinin vidanjör hizmeti veren firmamızın donanımlı araç ve deneyimli operatörleri ile hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR