• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akcanlar Perde Tasarım

Adres :

Turan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 127 Turgutlu/manisa Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Akcan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 333 31 17

Whatsapp 2:

0 (536) 333 31 17

Perde seçimi, evinizin dekorasyonunda unutmamanız gereken bir detay. Odada bulunan diğer her şeyle uyum sağlayacak ve sizin gözlerinize kusursuz gelecektir. Yapılan dekorasyon işleminde ortamın havasını tamamen değiştirebilir ve bir tarz ortaya koyabilir. Evinizle uyum içerisinde olacak doğru perdeler kullanabilmeniz için devreye Akcanlar Perde Tasarım ekibi giriyor. Bizim işimiz, sizlerin ne istediğini öğrenerek evinize istediği şıklığı vermek.

Peki, perde tasarımı yaptırırken siz neye dikkat ediyorsunuz? Kullanımının ne kadar uygun olduğuna mı yoksa gözünüze ne kadar şık göründüğüne mi? Daha kullanışlı perdeler yapmak, görünümünde güzelliğin azalmasına neden olabilir. Ama artık ikisinden birini tercih etmeniz gerekmiyor. Biz ekibimiz ile sizlere hem kullanışlı hem de şık perdeler tasarlıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalar yaparak hem şık hem de sizlerin rahatlıkla kullanacağı tasarımlar yapıyoruz. Doğru kumaşın seçimi, uygun model seçimi ve renklendirmesi hem sizin istediğiniz gibi olacak hem de evinize uyum sağlayacaktır.

Manisa tekstil alanında ekibimiz ile kaliteli hizmet için çalışmalara devam ediyoruz. Yıllardır bu sektörde olmamız, tanınmamız ve müşterilerimizin bize olan güveni, müşterilerimizin beğenisini kazanmamız her geçen gün bizi daha iyi yerlere taşıyor. Bizler işimizi severek yapıyoruz. Sizlere hizmet vermekten mutluyuz. En güzel perde tasarımları ile eviniz artık daha güzel görünüme kavuşacak. Bu güzel ekip ile siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz. Seçtiğiniz perdeler ile daha güzel evlere erişmeniz için en iyi basamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR