• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akçınar Süt Ürünleri

Adres :

Cemal Gürsoy Mahallesi İsmet Paşa Caddesi ( Paşa Köşkü Cami Altı ) No: 85/b Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gaffar Akçınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 786 60 48

Alışveriş sektöründe hizmet vermekte olan Akçınar Süt Ürünleri isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Malatya'da yeme içme sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, bu sektördeki diğer tüm firmaları gerisinde bıraktı ve büyük adımlar ile zirveye doğru yol aldı. Son derece temiz şartlarda üretilen ve müşteriye sunulan ürünlerimiz, doğal ve sağlıklı yaşamak isteyen herkesin tek tercihi olmaktadır.

Doğal ürünleri tercih ederek sağlıklı ve dengeli beslenmeye başlayabiliriz. Tabii bu da bizlerin ömrünü son derece kaliteli ve sağlıklı yaşamasına yardımcı olacaktır. Sağlıklı beslenme önerileri yapan uzmanlar özellikle süt ve süt ürünlerini tercih etmemiz için çabalamaktadırlar. Süt ürünlerinin kemik gelişimine etkisi olduğu kadar zihinsel gelişime de büyük katkısı vardır. Bu nedenle geleceğe daha sağlam yürümek ve daha kaliteli yaşamak için mutlaka süt ürünlerini tercih etmeliyiz.

Malatya alışveriş, müşterilerine en sağlıklı süt ürünlerini temin etmekte ve güvenilir alışverişi sağlamaktadır. Firmamız, tulum peyniri, günlük süt, el yapımı nar ekşisi, üzüm pekmezi, köy tavuğu yumurtası, ev yapımı salça, ev yapımı tarhana, ev yapımı turşu, ev yapımı yoğurt ve kaymak gibi birçok ürün ile hizmetinizde olmaya devam ediyor. Bu kadar çok ürünü doğal bir ortamda üreten ve ayağınıza kadar getiren firmamıza bir telefon üzerinden arayarak hemen ulaşabilirsiniz. Sağlıklı yaşama doğru beraber sağlam adımlar atma zamanı. Haydi, el ele verelim kaliteli bir ömür yaşayalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR