• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdağ Parke

Adres :

Sancaktepe Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Akdağ

E-Posta Adresi :

ersandyd@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 598 93 31

Whatsapp 2:

0 (544) 598 93 31

Dekorasyon uygulamalarında tercih edilen en eski parçalardan biri olan parke, sağlıklı, uzun ömürlü ve estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Ahşabın belirli formlar ile hazırlanması sonrasında zemine döşenmesi yöntemi ile uygulanan parke, yaşam alanları, çalışma alanları, merdivenler veya açık alanlar gibi birçok farklı bölgede kullanılabilmektedir. Genellikle bir iç dekorasyon ürünü olarak tercih edilen parke, ahşap veya sıkıştırılmış ahşap gibi farklı malzemeler ile günümüze kadar yeni teknolojiler gelişerek ulaşmıştır.

Günümüze kadar ulaşmış olan bu parke teknolojileri içerisinde farklı ürün türleri ve sistemleri için Akdağ Parke İstanbul Ümraniye ilçesinde hizmet vermektedir. Firmamız, İstanbul iç dekorasyon sektöründe en tecrübeli ve köklü firmalardan biri olarak, öncelikli olarak evlerde ve sonra ofis alanlarında zemin parke döşemesi hizmetleri sağlamaktadır.

Farklı ağaç türlerinin hammaddeye dönüştürülmesi sonrasında elde edilen parke sistemlerinde döşeme oluşturmak için kalıplar halinde tahtalar eşdeğer şekilde üretilir. Pratik birleştirme malzemeleri ile zeminin düz ve sorunsuz bir hale getirilmesi sonrasında parke kaplama işlemi sağlanır. Masif ahşap ile elde edilen parke kaplama işlemi daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir yapı oluşturur. Günümüzde daha uygun fiyatlı seçenekler oluşturması için laminat ya da sıkıştırılmış tahta ile elde edilmiş uygun fiyatlı parke sistemleri de yer almaktadır. Akdağ Parke olarak sizler için hangi sistem ile ve ürün ile olursa olsun uygun fiyatlı ve kaliteli bir parke gerçekleştirmeyi önemsiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR