• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdağ Şarküteri Yöresel Ürünler

Adres :

Yeni Mahalle Mah. 3149 Sok. No : 41 Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüde Aydın

E-Posta Adresi :

mevlude55.aydin55@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 815 36 30

Whatsapp 2:

0 (542) 761 16 50

Whatsapp 3:

0 (533) 603 81 08

Akdağ Şarküteri Yöresel Ürünlerini tercih etme sebebiniz sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet ve doğal ürünlerimiz olmakla birlikte mağazamızın konumu itibariyle ulaşılabilir olmasıdır. Müşteri ile satış arasındaki mesafeyi kısaltarak siz değerli müşterilerimize kolaylıkla ulaşım sağlamaktır. Bizler de müşterilerimize en sağlıklı ve organik çeşitlerimiz ile doğru besinler tüketilmesinde yarımcı olmaya çalışmaktır. Deneyimli, özverili, titiz ve işini severek yapan bizler müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmalin göz ardı edilmediği firmamız, sizleri en sağlıklı ve katkısız ürünlerimizle buluşturuyor. Tamamı organik olan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Raflarımızda bulunan ürünler ise tamamen yöresel ve doğadan sofralarınıza geliyor. Köy peyniri, pekmez çeşitleri, Afyon sucukları, ev tarhanası, yöresel gıda ürünleri, ev yapımı ürünler, turşu çeşitleri, günlük köy yumurtası, reçel çeşitleri ile sizlere görsel şölen sunuyoruz.

Samsun / Atakum da bulunan firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Günün her saati gelerek ürünlerimizden tadabilir, isterseniz alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışveriş sürecinde sizlere eşlik edecek personellerimiz gerekli bilgilendirme ve tanıtımı yapacaklardır. Güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarımız sayesinde alışverişin keyfini çıkaracaksınız.

Akdağ şarküteriden alışveriş yapmak ayrıcalıktır. Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz firmamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz. Kaliteli ve en doğal ürünleri Akdağ Şarküteride bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR