• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdeniz Oto

Adres :

Yenisanayi Sitesi 5.blok No-13 Afyonkarahisar Dinar Afyonkarahisar » Dinar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vehbi Yarar

E-Posta Adresi :

vehbiyarar03@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 391 50 28

Whatsapp 2:

0 (532) 391 50 28

Afyonkarahisar oto servis ve tamirhane sektöründe vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde, bugün sektörde güvenle tercih ediliyoruz. Çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz bu sektörde yapacağımız bir hata sonucunda hem sağlık problemleri yaşanabilir hem de maddi zarara uğrayabilirsiniz. Ekibimizle birlikte bu durumun bilincindeyiz. Hizmetlerimizde kesinlikle hataya yer vermiyoruz ve tüm çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sizlerin güvenliği ve sağlığı bizim için çok önemli. Bu yüzden kalitemizden ödün vermeden attığımız her adımı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz firmamız Akdeniz Oto, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda kaliteli ve güvenilir hizmetler vermeye devam ediyor. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun yedek parça satışı, yedek parça montajı, oto tamir hizmeti, oto bakım ve onarım, tır ve kamyon bakımı hizmetlerimizi tüm kalitesiyle müşterilerimize sunuyoruz. Kullandığımız tüm malzemeleri ve makinelerimizi tercih ederken kaliteden vazgeçmiyoruz. Makinelerimizin bakım ve onarımını zamanında yaptırıyoruz. Böylelikle çalışma esnasında aksiliklerin yaşanmasını önlemiş oluyoruz. Değer verdiğimiz müşterilerimiz için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kalitemizden ödün vermeden hizmet verebilmek için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi değiştiriyoruz ve geliştiriyoruz.

Profesyonel, güler yüzlü, samimi, dürüst, çalışkan, azimli, işini severek ve isteyerek yapan, işine ve çevresine saygılı, takım ruhuna ve iş disiplinine sahip ekip arkadaşlarımızla birlikte müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetin, şehrimizdeki tek adresiyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR