• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdeniz Restorasyon

Adres :

- Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Mersin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akdenizrestorasyon@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (534) 304 08 17

Whatsapp 2:

0 (541) 903 90 07

Antalya yapı inşaat sektöründe hizmet veren Akdeniz Restorasyon birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Alanında uzman kadromuz ile sizlerin hayallerinizdeki mekanları gerçeğe dönüştürmek için hizmet vermekteyiz. İnsanoğlu var olduğundan beri barınmak önemli bir ihtiyaç olmuştur. Gelişen teknoloji ile koşullar ile de birlikte barınmak kadar mekanların içerisinde önemli bir hale gelmiştir. Hem mutlu bir hayatın hem de mutlu bir işin sırlarında biri de alanlar olmaktadır. Sıcak, huzurlu ve mutluluk veren bir dizaynda başarının anahtarlarından biridir.

Akdeniz Restorasyon olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin içerisinde mermer silim, mermer restorasyon, serik beton silim, serik mermer, mermer cilalama, traverten mermer silim yapmaktayız. Mekan fark etmeksizin mermerler alana derinlik ve anlam kazandırmaktadır. Ancak söz konusu mermer ise deneyim olmazsa olmazdır. İç dekorasyonda her şey çok değerlidir. Zemin ve duvarlarda ise doğru bir şekilde yaklaşılmaz ise büyük sorunlar meydana gelmektedir. Dolayısıyla da restorasyon yapmak işleri zorlaştırmaktadır. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerden elde ettiğimiz tecrübe ile de sorunsuz bir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız.

Amacımız her mekanı güzelleştirmek ve hoş bir havaya sahip olmasını sağlayabilmektir. Bunun için zengin mermeri hizmeti seçeneklerimiz ile de evlerden otellere ve diğer binalara şık ve uygun olan mermeri bulmak için doğru yerdesiniz. Daha fazla bilgi almak, hizmetlerimizin nasıl olduğunu öğrenmek ve aklınıza takılan soruları sormak için firmamız ile iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler