• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akgünler Ocakbaşı

Adres :

Ağaçbaşı Yaylası Giresun » Güce

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Akgün

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 156 17 41

Akgünler Ocakbaşı ailesi olarak lezzetlerimizi birmilyonnokta.com ile buluşturduk. Siz değerli müşterilerimizi lezzetli ocak başı mamullerimiz ile tanıştırmak ve daha fazla bireyin bu enfes tatlara şahit olmasını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyor, daha lezzetli ve başarılı tatları sizlere ulaştırmak için alanında uzman şefler ile iş birliği halinde çalışıyoruz. Ayrıca kurbanlık hayvanlarımız ile alım satım gerçekleştiriyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık satışı yapmakta, kendin pişir kendin ye hizmeti sunmakta ayrıca birçok farklı lezzeti sofralarınıza taşımaktayız.

Giresun restaurant sektöründe oldukça kıymetli işlere imza atan işletmemiz siz değerli müşterileri için en lezzetli tatları sofralarınıza taşıyor. Kasap ürünlerimiz ile kıyma, et, kuşbaşı, tavuk, işkembe, kelle gibi birçok lezzete ulaşabilirsiniz. Et mangal salonumuzda enfes tatları deneyimleyebilir, tadı damağınızda kalacak ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize enfes lezzetlerimizi sunmaktan ve sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Kurbanlık, adaklık, büyükbaş ve küçükbaş hayvan alım satımı olanağı sunduğumuz işyerimizde siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyor sağlık standartlarına dikkat ediyoruz. Hijyen ve sağlığı ön planda tutarak hizmet verdiğimiz işletmemizde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten onur duyuyoruz. Sizler de lezzetli tatları deneyimlemek, kurbanlık ve adaklık alım satımı gerçekleştirmek, kaliteli ocak başında güzel bir yemek sefası sürmek isterseniz bizlerle iletişime geçerek randevu oluşturabilir veya işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR