• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akıncılar Halı Saha

Adres :

Kavaklı Mah. Şehit Ayhan Bütün Sok. No: 8 Kütahya » Tavşanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Ertop

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ertop.top-43@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 378 70 50

Whatsapp 2:

0 (544) 821 94 04

Kütahya spor sektöründe hizmet vermek için yola çıkan tesisimiz; siz değerli futbol tutkunlarının her ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır. Tesisimizde temiz, geniş, rahat soyunma odalarımız, kişiye özel kullanıma sahip dolaplarımız, sevdiklerinizin sizi izlemeleri için tasarlanmış seyirci alanlarımız ve geniş kafeteryamız ile hizmet vermekteyiz. Siz terinizi atıp sporunuzu yaparken aileniz kafeteryamızda hem sizi izleyip hem de eğlenceli zamanlar geçirebilir. Özel kamera sistemimiz ile her anınız kayıt altına alınmaktadır.

Tesis olarak kapalı ve açık halı sahaya sahibiz. Her iki sahamızda Türkiye Futbol Federasyonu’nun kalite değerlendirme standartlarına uygundur. Bununla birlikte tesisimizde hijyen ve temizlik kurallarına en azami ölçülerde riayet edilmektedir. Her kullanımdan sonra soyunma odaları ve duşlar çalışma personelimizin hassasiyetli çalışmaları ile anti bakteriyel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Tesisimizin otoparkı mevcuttur.

Tesis olarak öncelikli hedefimiz memnuniyettir. Bu memnuniyeti oluşturabilmek adına rekabete açığız. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile en uygun halı saha ücretlerini ve abonelikleri sunmaktayız. Tesisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Dolayısıyla sayfamızda yer alan iletişim adreslerimizden bizi arayarak randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Tesis olarak hedefimiz spor kompleksi anlayışına yeni bakış açıları sunarak siz futbol ve sporsever dostlarımızın memnuniyetlerini en üst seviyelere çıkartmaktır. Bu hedefimiz ekseninde siz değerli müşterilerimize unutulmaz takım etkinlikleri yaşatarak, günlük hayatın curcunasından ve keşmekeşliğinden bir süre olsun uzaklaştırmak ve mutlu anlarınızda pay sahibi olmak en büyük gururumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR