• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akman Apart

Adres :

Gemiler Çekeği Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Atatürk Bulvarı No: 87 Giresun Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdi Akman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

furkanakman64@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 046 29 67

Whatsapp 2:

0 (555) 078 10 06

Whatsapp 3:

0 (538) 873 75 03

Doğa manzaralı tatil apartları arasında bölgenin en gözde mekanı olarak, Giresun turizm sektöründe uzun yıllardır güvenilir konaklamanın merkezi olan Akman Apart işletmemiz, müşteri odaklı çalışmalarına ilk günden bu yana aralıksız devam etmektedir. Bunun için azami gayret gösteriyor, inisiyatif almaktan çekinmiyoruz. Hizmetlerimizi icabında müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda esnetiyor, memnuniyeti düzeyini en üst seviyede tutuyoruz. İlk günden bu yana kalite standartlarımızı ve uzmanlıklarımızı her geçen gün daha ileri seviyeye taşıyor, deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden de bölgenin en çok tercih edilen apart oteli konumunda bulunuyoruz.

Akman Apart olarak yenilikçi, dürüst, kaliteli ve güvenli hizmet ilesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek apartımızın fiziki donanımı konusunda gerekse hizmet detaylarımızda her zaman çağa ayak uyduruyor, en modern koşullarda konaklama olanağı sağlıyoruz. Özellikle de teknolojideki yenilikleri yakından takip ediyor, en son çözümleri ve ürünleri son derece kısa bir sürede sistemimize dahi etme başarısı gösteriyoruz.

İşletme olarak geleneksek ve etik değerlerimizden taviz vermeden hizmetlerimizi sürdürüyor, müşterilerimizin kendilerini daima güvende hissedecekleri, huzur bulacakları, doğa ile iç içe olacakları bir konaklama olanağı sağlıyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden alanımızın önde gelen mekânlarından olmaya çabalıyoruz. Günübirlik konaklama, kısa süreli konaklama ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor, doğa manzaralı bir apartta tatil fırsatı sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat avantajlarını sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR